Yakışıklı birini istemek suç mu? açıklamayı okuyun dram içerir?

ben çirkin bir kızım birinden çok hoşlandım ama kendimi suçlu hissediyorum.
Çok yakışıklı özellikle arasam bulamazdım, karakteri düzgün ve zeki biri. Sevdiğim için abartmıyorum gerçekten böyle Allah baya bir vermiş
bu çocuk bana normalde bakmaz ama çabalamak ve hayırlısını isteyerek dua etmek istiyorum. İçimi bir karamsarlık sarıyor yanına yakışmıyorum alsam alamam, vazgeçsem üzülüyorum. Geçen yakınlarım evlenecek oğlu bulunanlar konuşuyorlardı. Hepside gelinlerin güzel olduğundan bahsediyorlar. Daha tanışmamışlar ilk cümle -gelinimde güzelmiş- oluyor. Bana bu asla denmicek. Resmen yanıma yakışıklı birini bulsam annesinden nefreti kapacakmışım gibi bir his oluştu.
ne halt edecemi bulamadım düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında her insan ilk dış görünüşe bakıyo en iyisini istiyo bu bir suçluluk hissetcek bişey değil. Ve yani ben en azından çok görüyorum böyle kız çirkin erkek yakışıklı, erkek çirkin kız güzel olan çiftleri. Demekki oluyo yani belki asıl mesele hissettirmektedir. Bence çocuğa belli et hayatında bir yerin olsun bırakma vazgeçme ama takıntılı manyak gibide davranma 😄 mutsuz olduğunda tek sen ol yanında hep destek ol, ona protez bacak gibi ol işte sana ihtiyaç duysun sevsin tip filan hikaye kalır sonra bence. Tabi işlemeyedebilir 😄 gerçekten hissediyorsan yap bunları yoksa zaman kaybı.

0|0
    0|0
    • 9gün

onu gördüğümde çok yakışıklıymışta benim tipim değil banane ki dedim sonra tanıdıkça kişiliği benimkiyle uyumluydu rahatça konuşabiliyordum tanıdıkça sevdim. Bu yüzden sevemiyorum ama vazgeçemiyorumda. Onu alırsam sanki kötülük yapıyormuşum gibi sonuçta ben ortalamada bile değilim

• 9gün

çabalıcam ama hiç bir şey değişmezmiş gibi geliyor fazla kötümserim bunu aşamıyorum öyle çok deneyip hiç bir şey elde edememekten korkuyorum

• 9gün

Yinede dene bence, kaybetmek bişey yok, kazanamazsan olacağı varmış de gitsin. İstediğin zaman yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana yakışıklı verilmesi yanlış olurdu ne drammış sen afrikada açlıktan kırılan insanları görmedin tabii onlarla gözyaşı akıtmadın tabii

0|0
    0|0
    • 9gün

herkesin derdi kendinedir. Ben afrikaki insnalara imkanlarım doğrultusunda yardım göndermeye çalışıyorum ve duada ediyorum her gün o insanlar için gerçekten vicdan azabıda hissediyorum. Yaşadığım üzüntü onlarınkinin yanında hiç kalır haklısın ama benim sorumda bu.
      Başka insanlar üzerinde duyarlılık rolü oynayacağına saygılı olmayı öğren lafa gelince herkes eleştiriyor sakin ol ergen :)

• 8gün

evet sen haklısın :D

• 8gün

Haklı olmasam kendim söylerdim sağol destek için

• böyle düşunme bir foto at bakalim guzelmisin genelde guzel kizlar kendini cirkin saniyor gormek lazim senide

0|0
    0|0
    • 9gün

yok ben onlardan değilim gerçekten çirkinim

• 9gün

bazıları çirkin ama ne kadar nadir olduğumu hatırlamasaydın iyiydi aslında ama

• 9gün

hayirlisi

• yakisikli adama haksizlik olur. ama her anne gelinini sever guzel kizim der ve cirkinligine onem vermez oglunu mutlu etmene bakarak seni sever

0|0
    0|0
    • 9gün

sevmek elimde olan bir şey değil ki

• 9gün

bem farsca yazdim kusura bakma bidaha yazmam

• 9gün

latin alfabesi bu :D

• değil olsa gerek

0|0
    0|0
  • Kendin de bo*a benziyordursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aglıcakdım az kalsın, okurken kaşlarim küçük emrah gibi olmuş agzımı yamultmuşum 😅oyle bir anlatmışsınki hey allahım, nasibinde ne varsa gelir seni bulur bunlara kafayı takman saçma, belki güzelsin kendine çirkin geliyorsun,

0|0
    0|0
    • 9gün

üzülme :)
      napıyım işin içinden çıkamadım ben gerçekten çirkinim bu kesin bir şey ve kime baksam herkes gelinim güzel diyor

• Asık olup hoşlanmak ayrı ortalıkta yakışıklı istiyorum diye bogurmek ayrı

0|0
    0|0
    • 9gün

ayrımını yaptım zaten açıklama kısmında
      soruyu yanlış anlamak ayrı, soruyu anlamamak ayrı anladığını zannederek atarlı ergen gibi yorum yapmak çok ayrı
      okuduklarını anlamayıp laf ebeliği yapanlardan olmazsın umarım :)

• 9gün

Ben sana laf atmafım zaten ailesini cocugu bilmiyorum olursa olur olnazssa olamaz derim ben sadece ortalıkta sunu bunu isterim diyen tipleri kasteddim. Atarlı da yazmıyorum alıngansan senin sorunun

• 9gün

lafın nereye gittiğine bakmadan gelişigüzel yazmak senin sorumluluğun altındadır

• Aynı durumdayım gel sarılalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...