Arkadaş ortamında dışlanıyorum kendimi nasıl içeri alırım?

Arkadaşlar 18 im staj yaptığım bir hastane var orda elektrik üzerine staj yapıyorum ortam güzel 5-6 arkadaş varız 3 erkek 3 kız staj günlerimiz farklı genelde neyse diğerleri birbirleriyle anlaşıyorlar konuşuyorlar gelip benle fazla sohbet eden yok gerçi bendede sıkıntı var genelde susuyorum ağır davranıyorum ama karakterim öyle genelde diğer erkekler komik haraketler şebeklik yapıyor kızlarında hoşuna gidiyor ben o tür şeyleri yapamıyorum karakterime ters neyse bir akşam 3 erkek 2 kız hep beraber iş çıkışı çıktık dediler bir yere gidelim cafeyi gittik çay nargile felan içtik herkes birbiriyleriyle konuştu benle konuşan hiç olmadı ben böyle mal gibi dinliyorum konuşmaya çalışıyorum lafım kesiliyo ya da konu hemen değişiyor birşeyler diyorum kimse beni dinlemiyor bende sustum beni takan yok diye sonra konu bana geldi nedense sen niye konuşmuyorsun sende konuş diyorlar konuştuğum zamanda takan yok ya da diğerleri gibi bana gülmüyorlar ben beceremiyorum açıkçası o yüzden kızlar benle fazla takılmıyor haliyle ben bu konudan dolayı üzgünüm ne yapmalıyım

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlar baskın karakterlerden hoşlanır yani onlar seni sessiz pısırık olarak tanımış artık bu algıyı değiştirmen zor. Yeni bir ortama girdiğinde biraz özgüvenli olmaya çalış

0|0
    0|0
    • 6gün

Sanırım haklısın ama iş yerindeyiz sonuçta ben o yüzden rahat olamıyorum bide stajla ilgili sorunlar yaşadım o yüzden kendimi geri çekiyorum beni başka bir şubeye gönderdiler ordaki adamla anlaşamadım eski şubeye döndüm normalde almayabilirlerdi ama aldılar neyseki o yüzden ordakilerle aramı iyi tutmaya çalışıyorum bu yüzden kendimi açamıyorum kendimi kitlemişim gibi hissediyorum davranış olarak

• 6gün

Üniversiteli olması bir şeyi değiştirmez hatta daha olgun olurlar ters bir tepki almazsın liselilere göre. Langırt oynamayı teklif etmek yerine sosyal medya üzerinden iletişime geçmeye çalış ilk hemen öyle oynayalım mı demek olmaz

• 6gün

ben açıkçası yüzyüze görüşmek istiyorum internetden konuşmak gerçekten çok uzun sürüyor bide görüşmek istesem hiçbirşey bilmediğim için hakkında internetden bulamam onu öylede bir sorun var

• yalniz kalmak bazen daha iyi inan ki

0|0
    0|0
    • 6gün

Ama artık yalnızlığın sonuna gelmiş gibi hissediyorum yanımda insanlar olsun istiyorum güvenebileceğim beraber vakit geçirebileceğim etrafıma bakınca kimseyi göremiyorum çünkü

• 6gün

bana 1 kişide yeter beraber anlaşıp gezebileğim biri olsa yeter yani bana

• 5gün

onu isteyen tek sen olsan..

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç bişey yapmana gerek yok. Senin sıkıntın arada kalman , Ya boş konuşmayan ağır bir erkek ol. ya da neye karar verdiysen öyle aksi taktirde insanlarda, sende senin nasıl biri olduğunu anlamaz. Sıradan biri olursun. Konuşmuyorsan bile dik keskin bakışlarla kızlara ya da bakicagin kişiye bak. Cok cool ve merak uyandırıyor bence. Bu işi oturttuktan sonra , ordaki çocuklar çok konuşur oluyor bu sefer ilgi sende toplanıyor.

0|0
    0|0
    • 6gün

harbi çok arada kaldım dediğin gibi bir yandan kızlarla takılmak istiyorum ama iş olduğu zamanda erkeklerle takılmam gerekiyor hangi yana gideceğimi şaşırdım o yüzden ortada kaldım ama bakış taktiği olabilir onu denicem bizim orda 2 bilgisayar okuyan bide hemşire var 20 yaşında benden 2 yaş büyük en çok hemşireyle aram iyi diyalog olarak ama senin bakış taktiğin harbi işe yarar denicem mutlaka ama çok uzun mu bakayım suratına yoksa aralıklımı bakayım sence

• 6gün

boş konuşma yok bende ama dediğin gibi vücut yapmayı istiyorum ama daha başlamadım açıkçası tipim iyi biraz kas yapsam fena olucak o zaman zincirlerimi kırarım diye düşünüyorum dediğin gibi karakterim düzgün vücutda biraz oturunca 10 numara olucak ben o zaman bir salon bakmaya başlıyım spor için fitnesla bizim burda 60 tl aylık bir yer var uygun mu sence

• 6gün

Az sonra bir bence yazıcam , Motivasyonla alakalı bence oku. Mutlaka fitnessla ilgili sorularını sor her türlü açıklamayı yaparım , her türlü yardımı da yaparım. Yemek olsun mikrolar , makrolar olsun , çok küçük yaşlardan itibaren yapıyorum bu sporları. Arkadaş ekle beni.

• senin de rolün bu yani değişir mi sence bu saatten sonra bence değişmez seni böyle tanımışlar böyle devam etcek

0|0
    0|0
    • 6gün

Aslında değiştirebilirim ancak şu var karakterimden ödün vermek gerekiyor öyle şebeklik laf sokma gibi şeyler yaparsam ancak o zaman dinlerler sanırım

Yükleniyor...