Kapat

Evime 3. arkadaş almalı mıyım?

Ev arkadaşımla bir takım sorunlarımız var ve ben uyardıkça bir daha yapmayacağını söylese de yapıyor. Onu evden çıkarıp mağdur etmek istemiyorum ama akşamları çalışıyor, gece geziyor, sabah ben işteyim ve akşam canım çok sıkılıyor. Bir oda boş, hem de masrafta 200 TL gibi bir azalma olacak kişi başı. Ortalama kişi başı 600 verirken 400'e düşecek. Paradan ziyade canım sıkılmaya başladı ama gözümde korkuyor. Şu an ki ev arkadaşım haziranda temelli gidecek.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• almalısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer kişilik olarak iyi tanıdığın biri ise almanda mahzur yok.. Ancak hoppa birine çatarsan çok üzülürsün.. Çünkü bir hoppa başa olmadık belalar getirir..

0|0
    0|0
    • Bu başta çok iyidi, kendi halinde, hamarattı. Sevgilisi olunca kız değişmeye başladı. 180 derece döndü. Kimin ne çıkacağı belli değil ki.

• Benim de hoppa demekte ki maksadım zaten oydu..

• Nerde çokluk orda...

1|0
    0|0
  • Beni al tabi şaka 😊😄 iyi düşün iyi karar ver iyi seç yani kısacası

1|0
    0|0
  • Temelli gidince düşün bence yine anlaşılmaz biri gelir uğraşırsin

1|0
    0|0
  • alsan iyi olur, haziranda tüm masraf sana kalabilir

0|0
    0|0
    • Sorun değil o gelmeden önce de tek yaşıyordum ama huzurum vardı. Tek kalınca canm sıkılıyor diye aldm o da sorun çıkarmaktan başka bir şey yapmıyor.

• hemen bir arkadaş bul iyi tanıdığım biri olsun ki aynı durumları yaşama

0|0
    1|0
    • İyi tanıdıklarınla evde hiç tanımadığını görüyosun :) deneyimliyim o konuda. En yakın arkadaşmla eve geçip 15 günde ayrıldık. Biz birbirimizi tanımıyomuşuz dedik.

• anladiiim zor ya ne diyebilirim ki

• yanına ben gelsem kabul etmezsin tabi

• Alabilirsin. Sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Beni al bende evi terkedicektim zaten :D

0|0
    0|0
  • kafa dengi olursa tabi al

1|0
    0|0
  • Erkek ya da kız fark eder mi ev arkadaşı için

0|0
    0|0
  • ben geleyım. masrafı neyse vereyım haftada 3-4 kullanayım

0|0
    1|0
  • Beterin beteri gelirse?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• al birisini daha bence

0|0
    0|0
  • varsa başka bir oda al tabiki

1|0
    0|0
  • al bence

1|0
    0|0
  • Yalnız olmak en güzeli yeni gelenin iyi olacağını nerden biliyorsun alış bence.

0|0
    0|0
    • Ben yalnızlıktan sıkılıyorum ve sağlık sorunlarım var yalnız yaşamam pek güvenli değil

Yükleniyor...