Lise son öğrencisiyim ama üniversiteye bu sene girmek istemiyorum. Sizce bir sene çok büyük bir kayıp mı?

lise son öğrencisiyim ama üniversiteye bu sene girmek istemiyorum 1 sene bekleyip seneye dersaneye gidicem ama herkes yanlış yaptığımı söylüyor sizce bir sene çok büyük bir kayıp mı?

Güncellemeler:
6gün sizce bir sene çok büyük bir kayıp mı?

0|0
11|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir hedefin varsa ve kazanamazsan yap yoksa yapma

0|0
    0|0
  • Abi herkese ne bakıyorsun, 30 yaşında okuyanlar var bizim sınıfta, 28 yaşında sınava girip hukuk okuyan tanıdığımda var, dinlemeyin herkesi bu ülkede herkes haklıdır kendince zaten okuyun abi yaş kaç olursa olsun istediğiniz yaşta istediğiniz zaman okuyun

0|0
    0|0
  • Benim bir çok arkadaşım senin gibi yapıp iyi yerlere geldi en kötü KPSS de iyi sonuç aldılar. Tabi başarısız olan da var ama böyle şeyleri göze almak gerek hayat basit değil çalışacaksın 400 puan yapacaksan buyur gitme ders çalış.

0|0
    0|0
  • sen yolundan donmedikten sonra ne kadar çabuk gittiğinin bir önemi yok kimseye kulak asma çalış kazan mutlu ol

0|0
    0|0
  • 1, sene yani tabi

0|0
    0|0
  • uni ye yazil kaydini yaptir derslere gitme sadece sinavlara git evde calisirsin ben oyle yapmistim Şu an elimde diplomam var mezunum

0|0
    0|0
  • Keyfine bak son sene keşke okul bitmese diyeceksin

0|0
    0|0
  • okudugun bolumden mezun oldukdan sonra yapacagin meslek ne ise 1 yıllık kaybin kazancın olacak

0|0
    0|0
  • Büyük kayıp değil

0|0
    0|0
  • Aynısını ben de yaptım keşke yapmaz olaydım

0|0
    0|0
    • 6gün

neden

• 6gün

Bilgiler tazeyken girmek iyi ama 1 yıl ara vermek kötü çünkü bütün bilgi gidiyor ama çok çalış iyi yerlere gel sana güveniyorum

Kızlar Ne Diyor 11

• değil aksine akıllılık olur ben bir hata edip son senemde kendimi zorladım ve hayallerimden vazgeçtim sen 1 sene ara ver ben ara vermedim ve üniye başladığımda 17 yaşındaydım en küçük bendim herkes benden büyüktü

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kayip neden istemiyorsun peki?

0|0
    0|0
  • Bence kayıp olur.

0|0
    0|0
  • Bir sene sonra sınav sistemi değişeceğinden ve seninde o sınav sistemine alışabileceğin bir okul ortamı olmayacağından evet büyük bir kayıp olur.

1|0
    0|0
  • kayıp değil. hem sınav heyecanın gider hem de istediğin bölüme daha çok çalışmış olursun. istemediğin bölümü okuduğunda hazırlanmadığına çok pişman olursun.

0|0
    0|0
  • 1 sene büyük bir kayıp değil ama liseden gelecek puanlarla sınav puanın Yükselecek. Gelecek sene dershaneye gideceğine bu sene git yapabildigini yap tercih yap tercihini dondur. Bir sene sonra oku

0|0
    0|0
  • Ben şu an çıldırıyorum mesela

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Bir seneden bısıy olmaz ailen sıkı yonetim ilan etmiyorsa kafana göre takıl