Club ta reddedilmek?

yazın cluba gitmiştim iyi de giyinmiştim oteldeki turist kızlarla gitmiştim yabancı dilim olmadığı için onlarla takılamamıştım orada barın önünde dans eden kendinden geçmiş bir kızı gözüme kestirmiştim gittim dans edelim mi dedim şöyle bir süzdü sonra hayır dedi. şimdi aklıma geldi bir anlam veremedim acaba içki ısmarlamadığım için mi, yaşım 20 falan gösterdiği yani olgun göstermediğim için mi yoksa tipimi falan mı beğenmedi sizce nedendir? kafama takıldı akşam akşam

0|0
2|5

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• olur oyle.

0|0
    0|0
  • Kasımdayız , yazın ki olayı şimdi mi sorguluyorsun kanka :D

0|0
    0|1
    • 13gün

aynen ya akşam akşam nerden aklıma takıldıysa artık

• çekici bulmamış olabilir.

0|1
    0|0
    • 13gün

ee haklı mı abi fotoya bir baksana

• 13gün

abi bende cidden özgüven eksikliği var kendimle barışamıyorum kendi iç hesabımı bir türlü kapatamıyorum kendimi olduğum gibi kabullenemiyorum biri benim karakterime ya da fiziğime tipime laf söyleyince çok üzerinde düşünüyorum ne yapmam lazım ki benim

• 13gün

kendinle barışıksın anladığım kadarıyla. birilerinin eleştirilerine çok fazla anlam yükleme. Özgüven zamanla kazanılır. Bir şeylerin üstesinden gelmeye başladıkça, kendine güvenin artar. Önemli olan eleştirilere göre kendine yön vermen değil. Eleştiriye açık olup, kişiliğinden ödün vermemek.

• söğüşlücek birini arıyodur sende o tipi görmemiştir :D

0|0
    0|0
    • 13gün

valla genç görünüyorum fotodan anlarsın zaten. otelle beraber geldiğim belliydi belkide ondan

• 13gün

zaten öyle yerlerde fazla takılmam. otelle gitmiştim sadece. çevremdekiler yakışıklı falan diyor o kız reddedince kendimi, bunu söyleyenleri falan sorguladım işin açıkçası

• 13gün

kasma o kadar kardeş :D:D avlanmaya devam

• ciekin oldugun icin belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...