Sizce bu insanlardan nasıl intikam almalıyım?

1,5 yıl evliyim. Çocuğum yok daha. Berbat bir aileye gelin gittim.3 tane eltim var. :( Eltilerim çok kıskanç, dedikoducu insanlar. Bu aileyi sevmiyorum. Yalnız, dışlanmış, güçsüz hissediyorum kendimi. Eşim;ispiyoncunun, yalakanın, uydumakıllının teki. Eşim, çıkan her şeyi ailesiyle paylasmiş düşünün. Herkes kötü biliyor beni. Bu insanlardan intikam almak istiyorum. Nasıl intikam alabilirim?

1|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ailede yaşıyorsun onların sırlarını biliyorsun bunı gün yüzüne çıkarma vakti

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Öncelikle eşine dik durmayı öğretmeye çalış daha sonra kadınların kocalarının emaneti olduğunu ve hayatınız sona erdiğinde büyük mahkemede bunların hesabının sorulacağı bilgisini ver kendisine 👍 Eğer ki düzelmeye meyilli ise kocanın yanında ol destekle onu ve sürekli bir şeyler kat kocana... fakaaattt düzelmeye meyilli değilse hakkını helal etmiyorsan bile intikam peşinde koşma zaten onlar belasını bulmuş birde sen sebep olacak bir şey yaparsan sanada pislik bulaşır. Boşa demiyorlar gülle uğraşan gül kokar 👍

1|0
    0|0
    • 14gün

Zaten kocam düzelmeye meyilli

• 14gün

Ne güzel işte 👍 Eşine iyi davran hep yanında ol ki eşin seni koruyup kollasın ve unutma ki annen banan kardeşlerin bir yere kadar seninle 👍 Eşinden kolay vaz geçme fakat kendini ezdirme de 😊 Sana kolaylıklar diliyorum umarım mutlu olursunuz 👍

• 14gün

Teşekkür ederim 😊

• çocuk yokken ayrılmayı dene

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, zor bir evlilik geçiriyorsun belli ki, intikam almakla uğraşma bence mutsuzsan boşan gitsin

1|0
    0|0
  • tecavuz et hepsini.

1|0
    0|0
  • Gel birlik olalım ve onlardan intikamımızı alalım. Sana bunları yaşatamazlar. Seninde hislerin duyguların var. Kendini yalnız hissetme. Seni sonsuz destekliyorum

1|0
    0|0
  • eltileri birbirine düşürmekle başla

1|1
    0|0
  • bu insanlardan intikam alinca senden uzaklasmayacaklar bosuna ugrasma sen esinede guvenmiyosun zaten iyice ters dusersiniz

1|0
    0|0
  • Bosan o zaman yoksa nereye kadar

1|0
    0|0
  • kisirmis bu oglan de yay herkese sonrada boşan :D

1|0
    0|0
  • söv.

1|0
    0|0
  • Bu tarz insanlardan alınabilecek en büyük intikam boşanıp yeni bir mutlu evlilik yapman ve onları kendi çamurlu çukurlarında yalnız bırakman olacaktır.

1|0
    0|0
    • 14gün

Boşanamam ki. Babam kabul etmez.

• Sobada yok

1|0
    0|0
  • Ayrıl ne uğraşıyorsun. İntikam yersiz yani

1|0
    0|0
    • 14gün

Ayrılamam. Babam keser beni.

• 14gün

Hayat senin hayatın intikam alınca sanki herşey dahamı güzel olacak

• Bu tip insanlar ne olursa olsun hep seni suçlu ve kötü bilirler. Asla yaranamazsın.

Ayrıl yoluna bak.

1|0
    0|0
  • Beddua et Allah iflah etmez

1|0
    0|0
  • Boşanaraktan

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce gözüm görmedi mi?

1|0
    0|0
  • demekki kotusun

1|0
    0|0
    • 14gün

Keşke gerçekten kötü olsam↓↓↓

• 14gün

Eltim, diğer eltimin yuvasını yıkmaya çalışmış.

• 14gün

Diğer eltim, eltime büyücü demiş.

• ayrılamyı denesene

1|0
    0|0
  • Elinden Geleni Ardına Koyma Sakın.

1|0
    0|0
  • kac git hic intikamla ugraşma

1|0
    0|0
  • Uyuşmuyorsansa anlasamıyosansa bunun tek çözümü ayrılmak çoçukta yokken

0|0
    0|0
  • daha fazla o ortamda bulunmayarak yapabilirsin

0|0
    0|0
  • sen önce o kacayı boşa ele başı kocan beee

0|0
    0|0
  • Çıkan herşey derken?

1|0
    0|0
    • 14gün

Ağzımdan çıkan her şeyi ailesine anlatmş

• 14gün

Allah yardım etsin öyle adamla hayat geçmez

• Yatakta video çek, sonra birini bul senin yerine erkek koysun sonra yayınla onu oldu bittiiiiiw

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence hiç intikama filan bulaşma. Boşan ve kendi ayakların üstünde durmaya bak. Kendine bak, güçlü ol. Onlar görüp kıskanmaya devam etsinler seni.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
  • Aynı annemin hayatı. Hep annemin yerine koyuyorum kendimi ben olsam napardım diye. Ablacım sen iyisi bir gün bir cinnet geçir. O eltilerini ayırt etmeden üçünün birden saçını bir güzel eline dola bir cırla. Kendini de bir güzel yerden yere at delirmiş numarası yap valla bak ne bulduysan eşine ona buna fırlat. Ş. Erefsizim bir cinnet herşeyi halleder

1|0
    0|0
    • 14gün

Keşke o kadar kolay olsa

• 14gün

Kusura bakma abla o zaman daha canın yanmamış fazlasıyla bence dişini göster derim seni çok hafifr almış bunlar

• Çocukta olmadığına göre şahsen boşanmalısın.

1|0
    0|0
  • Neyin intikamını alacaksın ki.
    Kötü davransan onların senin hakkında düşündüklerini doğruluğa kavuşturmuş olursun.
    Böyle giderse evliliğin kafayı yersin.
    Ailenle konuş sana sahip çıksınlar.

1|0
    0|0
  • Iyy en nefret ettiğim modeldir yani ben yapamazdım öyle biriyle

1|0
    0|0
  • Bu kadar mutsuz ve nefret doluysan neden devam ettiriyorsun bu evliliği?

1|0
    0|0
  • Senin onlardan alacağın en bana intikam önce eşinden ayrılman olur kurtul önce onlardan sonrada her gün Allah a dua et sana bunları yapanların sürüm sürüm sürünmesi için eğer sonuna kadar haklıysan çok büyük cezalandırılırlar merak etme😉

1|0
    0|0
  • ne intikamı ya koşarak uzaklaşsana sen ordan

1|0
    0|0
  • boşa gitsin

1|0
    0|0
  • Ortada minik bir melek yani çocuk yokken kaç kurtul onlardan bence

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşma çocuk da yokmuş madem boşan gitsin