Yeter Artık değilmi?

Arkadaşlar artık şuna bir son verin.

Toplu taşıma araçlarında telefonun dan başını kaldırmayan insanlar var.

Neden bir işadamı değiller, mal mal afedersiniz telefonla uğraşıyorlar şu gençliğin haline bak snapchat, instagram, facebook kullanın ama bu kadar abartılı değil her yediğinizi içtiğinizi paylaşmak yerine şükredin herkes birgün şunu yapın insanlar kötü değiller karşınıza oturan bir insanın halını hatrını sorun kızlar özellikle hemen patlama aşamasındalar bir dokunsan yanlışıkla bağırıyorlar ama yerine gelince park köşelerinde sevgilelerinle sarmaş dolaş geziyorlar oğlan bırakıyor aşk acısı çekiyor doğrusu bu değil. Herşeyi bir paylaşma çabası nedenini sorsam vakit geçiyorum diyorlar vakit öyle geçecegine bir adamın halini sorarsın o sana yol su elektrik olarak geri döner bir gün bir hikayemi anlatayım otobüste bir admala muhabbet etmiştik ve sonra ben bir iş görüşmesine gittiğimde orada çalışan bir eleman çıktı ve beni naptı etti kabul ettirdi he onun için değil sadece bir halini sormam bana iş kazandırdı o insanla bir bağlantı kurdum ama siz karşıdakini düşman olarak bilirseniz ve üstün görmeye başlarsanız kendinizi unutmayın piçin piçi vardır. Kızlarımız rezil durumdalar biz TÜRK'müyüz yoksa batılaşmış özenti'nin teki olan bir vatandaşmıyız, farklı olmaya çalışıyorsunuz ama herkes batıya özeniyor bence bizim farklılığımız TÜRK olmamız. Artık bırakın şu telefonlardan yemek içeçcek şurdayım burdayım ordayım paylaşıyorlar böyle adam bakıyor orda oraya gidiyor o kıza edepsizlik yapıyor sonra bunu bana yaptı e sende o zaman yerini belli etme allah allah otur adabınla çayını iç yemeğini ye çek git ! Yeter Artık değilmi ?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanların bu kadar asosyal ve internet bağımlısı olmaları diğer sohbet sever insanlarıda buna itiyor. Sanada katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...