Sınıfınıza manken gibi kız/erkek geldi neler hissederdiniz?

Sınıfınıza girdiniz. Bir bakmışsınız manken gibi yeni bir öğrenci gelmiş ve tam sıranızın yanına oturmuş size gülümseyerek bakıyor. O an neler hissederdiniz, ne yapardınız?

Sınıfınıza manken gibi kız/erkek geldi neler hissederdiniz (resimli)?Erkekler için
Kızlar için.

Eğer üstteki kişileri beğenmediyseniz kendinizin beğendiği bir kişiyi varsayın.

0|1
3536

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey hissetmem.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şimdi sınıfın dinci p. ci ahmet ve ateist p. i celal bu kız sayesinde bir araya gelip dedikodu yapcaklar ve ilk önce kim yakınlaşacak rekabeti başlayacak. bakalım bu kızda diğer kızlar gibi egolu olacaksa hiç muhattap bile olmam. diye düşünürüm.
    ama yok sınıfa gelen erkekse,
    erkekler şimdi kıskançlıktan çocugu dışlarlar gerçi o da eminim egoistin tekidir 'binim sizi ihtiyicim yik' diye gezinir. g.. tümün yakışıklısı derdim.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

Kızlar Ne Diyor 34

• Manken gibi biri var hatta. Bir şey için fotoğraf çektiriyorduk fotoğrafçıdaki kadınlar bile hayran oldular. Ajansa başvur falan dediler ona. Pek muhabbetimiz yok ama iyi bir insan.

2|0
    0|0
  • bizim sınıfa erkek gelmez :D ama manken gibi bir kız gelse okulu bırakırım benim yanımda o kadar güzel bir kızı yüreğim kaldırmaz :D

1|0
    0|0
  • Valla sınıfta fark yaratacak güzellikte bir arkadaş var. Erkeklerin hocaların bile gözlerini zaman zaman alamadığı kadar. Maşallah.

1|0
    0|0
  • Hicbisi umrumda bile olmaz

1|0
    0|0
  • Okulda öyle bir kız var zaten hatta iki arkadaşlar, biri sarışın biri esmer.
    Bütün okul kıskançlığından kızlara b. k atıp duruyor ama çok iyi kızlar ikiside, ben seviyorum, ve gerçekten çok güzeller.

1|0
    0|0
  • Dönüp suratına bakarım gülümserim ve derim mi; sen hayırdır kardeş?

1|0
    0|0
  • Bana kimse bişey demedi ya bende manken gibiyim hergün öyle iltifatlar aldığım halde sınıfta ses yok :D

1|0
    1|0
    • Bizim sınıftakiler seni tecavüz ederdi herhalde 😂😂

• Birşey hissetmem

1|0
    0|0
  • Hiçbir sey

1|0
    0|0
  • eğitim hayatımız o noktada son bulur falan sdjgbds:D

1|0
    0|0
  • Gülümserim bende önüme dönerim.

1|0
    0|0
  • Ben gelene kadar bizimkiler başına üşüşür zaten bana da izlemek kalır

1|0
    0|0
  • Erkek kuzebim var ayni fransisko

1|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • bişey yapmanmm ama herkesn ona yyakın ve benim uzak davranmam onu bna ceker bazen... ;)

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey

1|0
    0|0
  • Öküzün trene baktığı gibi bakarım :D

1|0
    0|0
  • Ayyy 😶

1|0
    0|0
  • Kendimi geri çekerim o özgüven yok bende