Çocukların psikolojisi için boşanmak doğru çözüm yolu mu?

ArtistSerserii

Aile içi şiddetin boyutu ne olursa olsun çocukların psikolojisi için boşanmak doğru çözüm yolu mu?

Çocukların psikolojisi için boşanmak doğru çözüm yolu mu?

Ablam ve eşi ayrılık aşamasındalar, 1 haftadır ablam ve küçük kızı bizde kalıyor. Bu gün annem beni aradı, telefonu açar açmaz dedi ki; Kızın Elif babası ile konuşmak istiyormuş.

Çocukların psikolojisi için boşanmak doğru çözüm yolu mu?

Telefonu yeğenime verdi ve o ağlaya ağlaya beni babası sanıp telefonda benimle konuştu. Tam konuşamadığı için yutkuna yutkuna ağlayarak "Babacım seni özledim" diyordu sürekli. Bunun acısı bana çok koydu, tarifi yok ama Elif annesiz 1 dakika bile yapamıyorken babasını bu kadar çabuk özlemesine çok şaşırdım.

Boşanmak doğru çözüm
Boşanmamak doğru çözüm
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Çocukların psikolojisi için boşanmak doğru çözüm yolu mu?