Bazı Kızlar Ve Bayanlar Neden Kendilerini Kullandırıyorlar?

Şimdi Çıktığınız ve sevgilili olduğunuz Kişinin İçini bilmiyorsunuz Saf saf kaniyorsunuz her boka çocuk kızı yatağa atiyor resimler videolar kahve ortamında oo konuşulluyor Sonra akşam da kıza ay seni Yerim seni Çok seviyorum Sen benim namusum sun Olum Hade yaptın Bişeyler Ne ayaksın Lan Kız sana güveniyor falan filan Yakışıyor mu La Böyle hikayeler anlatan Oldu mu enseye geçiyorum Geçenlerde Kanka fair varya bulaşık yıkayıcı Ee dedim senin bana ayarladığın evde onla yapmak zorunda kaldım Çok yandı falan Yapmayın Böyle şeyler bir özeliniz Olsun Kızlar bayanlar Bu ipnelere kanmayın Sizde İnsan gibi sevenleri bunlara değişiyorsunuz Var Ya Aklınızı başınıza alın.

Güncellemeler:
10gün Ben Hiçbir zaman Ne yaşadığımı kimle ne yaptığımı sağda solda anlatmam Kimse Benim kimle sevgili olduğu mu bile Bilmez Bilmesinede gerek yoktur Ben ve Şerefim.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam bidaha erkeklerin çıplak fotolarını çekip yaymam :D dsdfdf

1|1
    0|0
    • 10gün

Yapma Böyle Şeyler ayıp OO erkeğin Annesi babası bilse ne düşünür he Ne düşünür? Ayıp ya Sizin Gibiler yüzünden evde kaliyoz :DAdda

Kızlar Ne Diyor 2

• Akilsiz kiz cok. Evde kalirlar insallah. O ipnelerde evlenmesin. Oyle pisliklere hicbi temiz bebegin anne baba demesi dogru degil igrenc bise

0|1
    0|0
  • onla alakasi yok ben kendimi bilerek kullandirdim bu yolla onu elimde tutacagimi dusundum bir donem ise yaradida ama sonrasi gelmiyor

0|0
    0|0
    • 10gün

Yanlış yapmışsın İşte seksle veya başka Sevişme oral tarzı şeyler Sıkılana Kadar P*UŞT takılır senle Ve Senle yaşadıklarını yaşanmışlıkları Sen ve oo dışında arkadaş ortamının hepsi Bilir sende g*te tekmeyi yemiş halde geçe ağliyor Olursun Benim Düşüncem secici olun herkeze Güvenmeyin Öyle

• 10gün

Şimdi Senle onun arasındaki diyoloğu Bilmiyorum Ama Bir daha kullandırtma Kendini Yazık Böyle C*kkalarla olan yaşanmışlığa Üzüliyorum Kanı beş para etmez insanlar Geçmiş Olsun

• 10gün

cok saol haklisin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...