Hiç birini evden kovdunuz mu?

Defol git evimden demek kısmet oldu mu size..:)) ve olduysa kime dediniz..

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evime gelen sineğe bile defol git demedim. demem de

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• selam kızlar ben bir erkeğim. Yaşım 30. Memurum 4 yıldır. Evlenmek istyrm ama genelde kızlar ya doğulu olmamı sorun edeiyor ya da yaşımı olduğundan büyük düşünüyorlar. Yani anlayacağınız evlilik ve ilişkide kadın için karakterin hiç önemi yok mu? Mesela ben çok çirkin değilim çok yakışıklıda değilim. Ancak mütevazi, samimi, eğlenceli, sıcak kanlı, sempatik biriyim. Eğitimliyim, kibarım, ince düşünürüm. (Yanlış anlaşılmasın bunları ben değil tanıdığım insanlar söylüyor). Genelde herkes benimle arkadaş olmak istyr kızlar özellikle arkadaşlığımı beğeniyor. Ama diyelimki birinden hoşlandım hemen iyi bir arkadaşsın felan filan muhabbetine giryr. Bunu bir türlü anlaya madım. Bu kızlar ne arıyor? Evlenecek erkekten ne bekliyorsunuz? Herkes en mükemmeli ister ancak hayatında gerçekleri var en mükemmeli istemek için ilk önce mükemmel olmanız lazım. Daha önce denizlideydim böyle oldu. Siirt e tayin istedim öğretmenim burda merkezde yine aynı şeyler. Kızlar ne arıyorsunuz? Yani bir erkekte her özelliği birden bulmak imkansız ya da çok zor. Mesela faceden birine mesaj atsam hemen ahlak dersi vermeye çalışıyor nasıl öğretmensin felan filan babam yaşındasın utanmaz... vs. Ahlak dersi vermeye başlıyor herkes. Halbuki ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum. Yanlış bir şey yapmıyorum sadece beğendiğim birinden bir tanışma fırsatı istyrm.( Ama karşı kaldığım muamele= sapık, ahlaksız sübyancı vs ). Arkadaş medeniyet biraz ne olmuş yani biri sizinle tanışmak istemişsse mesaj atmışsa? Rahatsız olduysan cevap verme ya da engelle. Adama neden ahlak dersi verip sahte bir şekilde üstün insanı oynuyorsun? Neyse anlatılacak çok şey var. Kızlar ne arıyor istiyorsunuz erkekte? Evlencek erkek yok dersiniz sonra... Ahanda adam gibi adam inan mıyorsan beni tanı madem göreceksin. Her şey anlattığım gibi... Skpe mailim: average_life35@hotmail. com Bu konuda aydınlatılmak gereği beliriyor zihnimde anlamsız kalıyor her şey... Teşekkürler şimdiden

0|0
    0|0
  • Evt kendimi

0|0
    0|0
  • Yahu çekip giden hep ben oldum. Kimsenin bana defol dememesine rağmen. Bak şimdi aklıma geldi. Niye hiç defol git dememişim ki :)

0|1
    0|0
    • 7gün

Ölmeden önce yapılacaklar listesine al 😀
      Ben de sadece bir arkadaşıma dediydim..

• 7gün

Yok be. En iyisi "defol git" diyebileceğim biriyle hiçbir şey paylaşmamak aslında :))
      Ben çekip gitmeye razıyım. Kişilik meselesi işte. "Hayır" demeyi öğrenemediğin sürece hep gitmek zorunda kalıyorsun. :)

• Evet, en yakın arkadaşıma demiştim, o gün bu gündür de görüşmüyorum..

0|0
    0|0
  • kovuldum

0|0
    0|0
  • Gerek duymadım

0|0
    0|0
  • Kovmuşumdur hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • hayır kovmadım kovmam

0|0
    0|0
  • Hayır, o noktaya gelmedim hic.

0|0
    0|0
  • Aileden dediğim oldu

0|0
    0|0
  • Demedim. Demem için muhtemelen çok büyük bir şey olması gerekir öyle bir şey de olmasın lütfen.

0|0
    0|0
  • evden olmadı ama iş yerim varken bir kaç kişiyi kovmuştum.

0|0
    0|0
  • ben kovulmuştum :(

0|0
    0|0
  • evet kendimi

0|0
    0|0
  • Annemi babamı mi kovayim

0|0
    0|0
  • Dedim

0|0
    0|0
  • Olmadın

0|0
    0|0
  • Oldu kız hemde! Fethocu kiz ev ablası idi birde bana sen Tayyipcisin dedi bende değilim sedi balik yerken oldu üsteleyince karli havada dellendim evden gönderdim

0|0
    0|0
  • evden olmadı ama iş yerımden oldu bır kaç kez

0|0
    0|0
  • hayır olmadı.. kendi evimde yok ki olsaydi bile yanlız biri herhalde kendi kendimi kovarim.. hayatimdan kovduklarim oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yiğenime şakacıktan diyorum. Sen git Pislik diyor. :D

0|0
    0|0
  • Kardesıme dedım.2 ay yurtta kaldı gelmedı :D Naz nıyazla gecen donmustu

0|0
    0|0
  • Evet oldu onu demeden ônce tokadı geçirmiştim. Sağlam tokattı ama baya ses çıktı 😂

0|1
    0|0
  • Oldu..

0|0
    0|0
  • Hayır kovmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...