Bu çocuk beni cok sinir ediyor. Sinirlenmem yanlis mi ne yapmaliyim?

Yigenim aşırı hoppa çok şimarık. Aksama kadar hiç durmuyo tüm evi kırıyo döküyo. Eline ne gecerse kıriyo. Bardaklari yere çaliyo. Yemek yemiyo dogru durust. Annesi ne verse yemiyo resmen anasinin verdigini parcaliyo eliyle yitiyo illa ne istiyosa o olacak. Elimde ne gorse aynisini yapiyo. Aglayip zirliyo kendini yerlere atiyo. Defterlerimi karaliyo yirtiyo yeter diyorum vuruyorum sinirlerim gecmiyo. Annem ne istese o olsun olur mu cocugu simartmanin ne manasi var. Öğün arasi dahil surekli abur cubur yiyo tabi yemek yemez. 3 yasina geldi kus gbi 10 kilo daha.

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu tarz çocuklar için eğitici belgeseller ve programlar var internetten araştırmanı tavsiye ederim çok işe yaradığını duydum

0|0
    0|0
  • Sen de ilgilenme. Soğuk davran yerini bilsin. Emin ol bir daha yanına bile yaklaşamaz

0|0
    0|0
    • 7gün

Ilgiyle alakasi yok. Annem le ablam bizmkiler yeterince ilgileniyolar zaten. Simartiyolar. Kendi kendine bile yetiyo evi dagitmaya

• 6gün

Yahu bırakk. Toplama ne halleri varsa görsünler.

• 6gün

Ben toplamiyom bee kılımı kıbirtdatmam

• vur ağzına ipnenin kan gelsin bak bakalım bidaha yapiyomu

0|0
    0|0
    • 7gün

Esolessege vurmak ta yetmiyo. Arsiz velet hep ayni hep ayni

• 7gün

o zaman agzini burnunu kir

• senden korkarsa.. sana yapamaz o simarikligi.. biraz sert davran. beni çocuklar sever.. ama ben her çocuğu sevmem.. sevmediklerimin gözü korkuturum uzak dururlar benim oldugum yerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiperaktif o zaman benim kuzende öyledi şimdi hulk gibi herif yapcak bisi yok 😂

0|0
    0|0
  • Haketmiş. 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...