Sapık erkekleri neden ifşa etme bölümü yok?

sapıkça mesajlar alıyoruz biz engelliyoruz gidip başkasına bulaşıyorlar. Terbiyesizler birde yalan söyleyenler çıktı. Yok sevgilim beni terketti yardım et bilmem ne
ifşa etmeliyiz adlarını yazmalıyız ks bir bölüm açsın yeter artık insan müsvettelerinden bıktım
şimdi içinizde - mesaj kutunu kapat- diyen çok bilmişler çıkar. Bir ahlaksız internet tacizcisi yüzünden mesaj kutumu kapatacak değilim. Gerçekten yardım amaçlı ulaşan insanlar var.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Efendim böyle bir bölüm var aslında. Neresi mi? Diğer kategorisi... Yani orada yapıldı bu tür ifşalar, gördüm. Üyenin hesabı kapatılır sonra, buraya giremez. Ama yeni hesap açıp, yine gelebilir...

0|0
    0|0
  • aslında var :D :D ekran görüntüsünü al paylaş burada :)

1|0
    0|0
  • Kişiyi engelle gitsin?

1|0
    0|0
  • Mesajı kapatma yazanları küfür edip engele

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0
  • ee sen ifşa et ekran fotosunu çek

0|0
    0|0
  • Olmalı bencede

0|0
    0|0
  • Adminlere fotolu ispatlarsan hesabini kapatirlar. Diger dedigin icin inanmazlar sana.

0|0
    0|0
  • kac kisiye yardim ettin bu gune kadar

1|0
    0|0
    • 14gün

sayamıcam kadar çoktu

• 14gün

tebrik ederim cok iyi yapmisiniz. buda yaptiginiz iyiligin karsiligi gule gule harcayin :)

• 14gün

iyilik yaptıklarım bana bunu yapmadı zaten neyin açıklaması bu
      neyse sen den anlamanı beklemiyorum zaten

• Aynı şeyi kızlar içinde yapmak lazım.

0|0
    0|0
  • Etmenin eylemenin

0|0
    0|0
  • Ahaha olabilir

0|0
    0|0
  • Yani rezil etme babında en azından bir çekinceleri olur.

0|0
    0|0
  • olmalı ama.. hangi biriyle ugrasacaklar ama sayilari okadar cok.. ve gizli sahte hesaplar. aslında.. hesaplar gercek kisilerini bilgileri ile açılmalı sadece..

0|0
    0|0
  • Senin iç dünyan sapık ruhlu olduğu için mesaj kutunu kapatmıyorsun. Hoşuna gidiyor aslında ama ayak yapıyorsun

0|0
    1|0
    • 14gün

kusura bakma ama hastalıklı ruh yapına katılamıyorum

• 14gün

bu arada kendini güzel kandırıyorsun sen hayatta çok hata yaparsın

• 14gün

Yenilgiyi hazmedemeyen özgüvensiz insanlar engel atarmış hadi bunata at 😄 Zeki kız ahahah 😂

• Bu üyelik kurallarına aykırı bir KS üyesine asla bu şekilde davranılmaz çünkü bu konu iftirada olabilir kimsenin içini bilemezsin sonuçta o karakerterde insanlarda var..

0|0
    1|0
    • 14gün

açıp mesaj kutumu okusunlar o zaman

• 14gün

Böyle bir şey olduğunda mesajlarını kopyalayıp yardım dan işbirliğini seç ve konu hakkında üyeyi şikeyet et inan üyeliğini iptal ederler..

• Katılıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim mesaj kutum kapalı, kafam rahat. Moderasyon ile ilgili bir şikayeti, sorunu olan beni etiketler, hallederim.
    Onun dışında milletin derdi beni ilgilendirmez. Hiç millete Güzin Ablalık yapamam. Derdim var ayağına yavşayanı çok gördük.

0|0
    0|0
    • 14gün

Peki bu tür hep sapık mesajlar gönderen, sapık yorumlara yapan kişilerin hesapları kapatılamıyor mu acaba? Yani yeni üyelik ile gelebilir tabii de. Gizli oluyorlar bir de, siz görebiliyorsunuzdur belki gizli de olsa. Bence bu tür sapıkları temizlersek, site çok güzel bir yere dönüşür. Küfür içeren yorumlar da bolca oluyor, yapan kullanıcılar.

• 14gün

Vakti zamanında yüzlerce bel altı o kadar mesaj aldım. Kizlarsoruyor'a ekran görüntüsü alıp bildirdim. Onlar cevap olarak o tarz üyeleri engelleyip, şikayet etmemi söylediler sadece. Özel mesajlara pek müdahale edilmiyor ne yazık ki. Ve biz özel mesajları, gizli üyelerin kim olduğunu vs göremiyoruz, öyle bir yetkimiz yok.
      Site yetkilileri getirdikleri güncellemeler ise sitenin görsel tasarımını değiştirip, gereksiz yenilikler getireceğine keşke bu duruma bir çözüm bulsa. @Bugraaltas

• Bu sitedeki sapıkları ciddiye almıyorum. Onların mesajlarını çöpe atıyorum :). Pisliğin yeri cöptür.

0|1
    0|0
  • Gerçekten haklısın

1|0
    0|0
  • ks erkek nüfusu %1 e düşer bu Ks nin işine gelmez

0|1
    0|0
  • Sitede erkek kalmaz sonra :D

0|0
    0|0
    • 14gün

yok daha neler

• 14gün

@bulems bayanlardan da sapık var, buna emin olabilirsin mesele cinsiyet değil mesele zihniyet

• 14gün

@daddy-cool evet kadınlardada var ve ne acıdırda bir kadın gelip burda bu cümleyi yazabiliyor

• Bence direk üyelikleri iptal edilmeli onların diycem de yeni hesap açıp gelmek zor değil.

0|0
    0|0
    • 14gün

olsun en azından açıpa vurmalıyız

• 14gün

Ya öyle leş bir karaktere sahip olanlara etki eder mi sence? Utanacak olsalar zaten yapmazlar böyle bir şey erkeğim yaparım deyip yine kendilerini aklamaya çalışırlar.

• 14gün

mesele etki etmesi değil açığa vurmamız önemli susup üstünü kapatıyoruz olması gereken bu değil

• Bencede olmali. Aralarinda tecavuzu destekleyenler bile var. Bu serefsizleri herkes bilmeli.

0|0
    0|0
  • ne tarz yardim almak istiyen insanlarla ilgileniyosun yaa? 😳

0|0
    0|0
    • 14gün

yani bazı şeyleri anlatinca erkeklere cidden kendi fantrzilerine ceviriyolar ve cok daha kotu hissediyorum

• mesajı kapat sen de

0|0
    0|0
    • 14gün

Al sana çözüm.

• 14gün

@parlementmavisi yukarda açıklamayı oku senin için de bir yorum var :)
      ayrıca ifşa etmek susup oturmaktan iyidir. Mesaj kutumu açmış olmam sapık psilik erkeklerin bana mesaj atabilme hakkı olduğunu anlamına gelmiyor.
      Bana çözüm sunup beni suçlu göstereceğine oturup hemcinslerini suçla.
      Dışarda tecavüz olsa kadını suçlayan zihniyetler senin gibiler işte
      anca kadınlara ahlak bekçiliği yapmayı bilirsiniz git sorumdan.

• 14gün

İyi çözüm sunuyoz kabul etmiyon, sen bilirsin. Ciyak ciyak bağırma burda o zaman. Ego mu kasoyon anlamadım ki. Ha deee

Yükleniyor...