Erkekler kızlara eden kaba davranır?

Kaba dediğim sadece fiziksel anlamda değil sözde geçerli

Güncellemeler:
10gün Kaba erkekler kaba davranır

0|1
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• erkek üstünlüğü ele almak ister kadın alırsa altda kalamayacağı için her zaman kaba davranmaya çalısır diye düşünüyorum ama :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Öyleleri insan değil bence. Kız kardeşini annesini göz önünde bulundurup hareket edilmesi lazım.. Ama birde şu gerçek var öyle kaba davranan insanlar kızlar tarafından daha çok isteniyor buda büyük bir çelişki tabi..

1|0
    0|0
  • Kaba davranan erkekleri sevdiğiniz için hep öylelerini tutuyorsunuz yanınızda. Kibar erkekleri erkeksi bulmuyorsunuz yani bir bakıma kendiniz kaşınıyorsunuz maço erkek adı altında barzolara yüz verdiğiniz için.

1|0
    0|0
  • yoo değilim hatta bazen ayyy incel incel diye dalga geçiyorlar zoruma gidiyor bana kaba davranıyorlar bıktım

1|0
    0|0
  • Bizim kültürümüz de kadına saygı herşeyden önce gelir.. Kaba davranan erkekte psikolojik sorun vardır..

1|0
    0|0
  • genel konuşmaya gerek yok

1|1
    0|0
  • Onlar henüz erkek olduğunu fark edememiş tipler.

1|0
    0|0
  • cunku erkeklerin ruhu kabadir

1|0
    0|0
  • bastıramadığı cinsellik yüzünden saldırganlaşıyor erkekler.

1|0
    0|0
  • Karsimdaki kiz gerizekaliysa uyuza gider ondan

1|0
    0|0
  • yapcak bişe yok :/

1|0
    0|0
  • Kadın ruhundan anlamiyordur

1|0
    0|0
  • Ben hiçbir kıza fiziksel söz bile etmem değerimi bilene

1|0
    0|0
  • haketmistir kuyruk sallamistir durduk yere kimse kimsee bisey demez

0|1
    2|0
  • Kibar olduğumuzda da yaptıklarınızı gördük

0|1
    1|0
  • Bazen öyle gerekir.

0|1
    0|0
  • Genellemeyin :d

0|0
    0|0
  • Burda genelleme yapilamaz.. bir erkek de durup dururken kaba davranmaz.. hakediyorsundur

0|0
    0|0
    • 10gün

genelleme yaptım çünkü bazı erkekler var hiç tanımadığına kaba konnuşuyor

• 10gün

bazi erkekler diyorsun bak.. o zaman Bazi erkekler diye sorman gerekir

• arz talep meselesi..

0|1
    0|0
    • 10gün

sanırım bayanların hepsi için bu söyleyeceğim geçerli değil. ama kızlar erkekliği kaba saygısız olmakla karıştırıyor " erkek dediğin masaya yumruğunu vuracak" vs, demiyorsa bile vücut diliyle belli ediyor. zaten türk kadını daha bu karakterden sıyrılamadı. Yani erkeğin bilinç altına, ben benim hayatımı yönetemiyorum izlenimi verir.

• Kim hani kuru iftira 😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünküm mayalarında var.

1|0
    0|0
  • Eksik aile terbiyesi. Ailede ne görüyorsa o.. rol model Baba..

1|0
    0|0
    • 10gün

sanırım bayanların hepsi için bu söyleyeceğim geçerli değil. ama kızlar erkekliği kaba saygısız olmakla karıştırıyor " erkek dediğin masaya yumruğunu vuracak" vs, demiyorsa bile vücut diliyle belli ediyor. zaten türk kadını daha bu karakterden sıyrılamadı. Yani erkeğin bilinç altına, ben benim hayatımı yönetemiyorum izlenimi verir.

• kendilerini üstün göstermek için halbuki öyle yapınca ezik duruma düşüyorlar

1|0
    0|0
  • kibarı denk gelmemiş sana

1|0
    0|0
    • 10gün

Kibarı hep denk geliyor ama şöylee diyim güzel kız görürler bildiğin dünyanın en kibar adamı olurlar normal biri görürler takmazlar ya da başka örnek veriyim yakın zamanda şehir dışındaydım yön sordum lan bana sorma bacım dedi tipi düzgün gözüküyordu oysa

• 10gün

o öküzmüş boşver

• 10gün

aynen :)

• erkekler odundur çünkü

1|0
    0|0
  • Böyle davranmalarına izin vermezsen bişey olmaz. Sınırlarını bilsinler bir zahmet

1|0
    0|0
Yükleniyor...