Bu sıkıntılı arkadaşlık ilişkisi hakkında görüşünüzü alabilir miyim?

Onunla geçen zamanda çok eğlendiğim, beraber bayağı anımızın olduğu fakat zaman zaman gerek verdiği negatif enerji gerek ters cevapları ve kestirip atmasıyla canımı sıkan bir insan var. şu an aramız kötü ve yanına aldığı diğer eskiden yakın olduğum arkadaşlarla (!) Dışarı çıktığımızda çoğu Zaman hareket ve sesiyle beni küçük duruma düşürdüğü çok oldu. Bundan 2 yıl önce bu gereksiz ve itici tavırlarından dolayı küstük ve 1 yıl konuşmadık. Sonraki yıl ders almamış olacağım ki tekrar konuşmaya başladım falan uzun hikaye. Bu yıl da son senemiz, sene başında onun yanına değil de diğer samimi olduğum arkadaşımın yanına oturdum. Gerek onun verdiği negatif enerji gerek derslere çalışmıyorum diyip de çalışması sinirimi bozuyordu, o psikolojiyle hareket ettim. Okula haftada 2 gün gidiyoruz ve ondan beklemediğim bir harekette bulundu, kazık yediğini söyleyerek arkamdan konuştu, konuştuğu kişi de yakın Zaman'da bana yanlis yapan birisi. şu an şaşırdığımsa onun Nasıl bir karakterde olduğunu bilip de geçmişte Benim yanımda olanların onun yanında bulunması. Elimden birşey gelmiyor birşey yapmadan herkesle arası kötü olan benim. İçimi dökmek istedim. Kazık yediğini anlattığı konu da onun söylediği gibi olmadı, kendi lehine çevirip anlatıyor ve 6 ay önceki olay bana tavır bile yapmamıştı o Zaman. Hayırlısı...

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• o kızın yanında olanlarda o kızda senin gerçek arkadaşların değilmiş iyi olmuş

0|0
    0|0
    • 9gün

Ben bu durumda bile sene başımda başkasının yanından oturmasam bunlar olmayacaktı deyip, kendimi suçluyorum. Üstelik dışarıdan onlar haklıymış gibi gözüküyor

• 9gün

aferin sana kendini suçlamaya kandırmaya devam et sen

• 9gün

Nasıl düşünmeliyim?

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver salla

0|0
    0|0
    • 9gün

Ben bu durumda bile sene başımda başkasının yanından oturmasam bunlar olmayacaktı deyip, kendimi suçluyorum. Üstelik dışarıdan onlar haklıymış gibi gözüküyor

Yükleniyor...