Ayıp etmediler mi sizce?

Üniversite okuyorum çevrem pek yok. Bu şehirde sadece bir tane eskiden beri tanıdığım bir arkadaşım var. Aynı evde kalıyoruz. Ben o ve onun bir arkadaşı. Bugün başka bir arkadaşları ile öğle yemeğine gittiler. Bana da kalk sende bir şeyler ye gibi bir şey söylediler. Düşünüyorlar beni güya. Teklif etmeleri gerekmez miydi en azından benim arkadaşımın? Etseler net giderdim onlarla. Şu an tek başıma oturuyorum arkadaşım olmadıgı için.

Güncellemeler:
14gün Güncel arkadaşlar.
14gün Yani şimdiki tavrım ne olmalı sizce?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tembellik senin ki!

1|0
    0|0
    • 14gün

Nasıl?

• 13gün

Unutmam çok teşekkür ederim :)

• 13gün

Ben de teşekkür ederim, ayrıca eig için de...
      :)

En İyi Kız Görüşü

• Ayıp etmişler hakikaten.

1|0
    0|0
    • 14gün

Yani halbuki girdiğim ortamda cidden sevilen biriyim normalde böyle yalnız değilim. Şu an birinci sınıfım o yüzden böyle. Nasıl bozuldum böyle dediklerinde anlatamam.

• 14gün

Çok iyi anlıyorum seni. Ama böylelikle onların gerçek yüzlerini görmüş olmuşsun, ona göre davranırsın artık. Üzülme.

• 14gün

Ben herkesi kendim gibi sandığım için bu haldeyim ama dediğin gibi üzülmeye gerek yok. Gerçek yüzlerini görmüş oldum. :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben Antalya'da okuyorum daha ne tipler göreceğiz biliyor musun üniversite ortamında herkes kendini düşünür sende bencil ol kendini onların yanından ayır git seneye kykda kal daha iyi gereksiz çevren olacağına hiç kurma daha iyi ben öyle yapıyorum

1|1
    0|0
    • 14gün

Valla haklısınız. Ama bana bunu yapan lise arkadaşım.

• 14gün

Valla çocukluk arkadaşımdan hayatımın kazığını yemiş adamım farketmiyor ne zaman tanıdığım ben bana yapılana bakarım ondan ders çıkarırım sende yap gereksiz kişilerlede çevre yapmak için muhabbet kurma senin gibi olanları zamanla bulursun keşke kyk da kalsaydın

• 14gün

Seneye umarım

• Evet ayıp etmişler

1|0
    0|0
    • 14gün

Evet ettiler. Yani beni de çağırmamaları için hiçbir neden yoktu. Buluşacakları arkadaşlarını da tanıyorum yani.

• Tavır alma bence bu sayede arkadaşının kaç kuruşluk mal olduğunu öğrendin buna sevinmeli mutlu olmalısın naçizane fikrim ve o arkadaşım dediğin insandan arkadaş olmaz :)

1|0
    0|0
    • 14gün

Valla öyle. :) Allahtan soğudum ondan cidden tam bir vakit kaybıymış

• 14gün

Seni başkasına değişen biri seni yarın öbür gün başkasına da satar demektir ve seni satan biri kendi çıkarı içinde değişir de satar da demektir hele vefasız da diyorsun eee daha ne olsun ki

• 14gün

Sende işin bitene kadar bir şekilde geçinmeye bak sonra şutla :)

• Tek derdin bu olsun.

1|0
    0|0
    • 14gün

Teşekkür ederim amin :)

• Hayatta anlayacaksın bir zaman sonra kendinden başka kimsenin kıymetinin olmadığını

1|0
    0|0
    • 14gün

Anlamaya başlıyorum

• 14gün

Çok yaşadım öok senin zamanında aç kalıpta doyurduğun yatırdığın insanların seni sattığını arayıp sormadığını vs

• istanbuldaysan kalk arkadas olayım sana

1|0
    0|0
    • 14gün

Valla sabah sabah moralim çok bozuldu bu hareketlerine. Teşekkür ederim.

• 14gün

O kankam etmez canım o benim :)

• 14gün

o kadar dıyorsun yanı beklıyorum senı bak ıstanbul a😊😊

• Yaptığının yanlış olduğunu ona makul bir dille anlat. hala ısrar ediyorsa seni istemiyordur. çok uzatmanın manası yok. bu kadar basit.

1|0
    0|0
    • 14gün

Anlatamayacağım hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam

• gerekiyordu tabi hafiften bir tavır koy bakalım nolacak

1|0
    0|0
    • 14gün

Onların tavır koymayı gerektirecek kadar değerleri kalmadı ki yanımda :)

• 14gün

bende yiycem afiyet olsun :D

• 14gün

Teşekkürler size de :)

• Sineye çek haklı olan sensin sonuçta samimiyeti azalt bana sorarsan..

1|0
    0|0
  • Erkek arkadasmi bu?

1|0
    0|0
  • Hangi sehirdesin gel seni yemege goturuyum

1|0
    0|0
    • 14gün

Sağolun düşünmeniz yeter.

• 14gün

Ciddiyim ben ya kotu niyetimde yok bende evde yalnizim Şu an ve senin gibi canimda cok sikkin

• Ayip etmisler elbet arkadassaniz eger her sey beraber yapilir

1|0
    0|0
  • Belki seni istemiyolar senin bir davranışın neticesinde sana tepkililer neden böyle düşünmüyorsun?

1|0
    0|0
    • 14gün

Evet olabilir. Ama bu kadar ağır mı yapılır karşılığında? Otur konuş benimle. Dışlamak ağır olmadı mı?

• üstüne alınma bence alıngansın. Gerek yok normal gayet sen fazla bağlanmışsın arkdaşına sonuçta yapışık ikiz değilsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben ve liseden 2 tane daha kızarkim aynı ünideydik biri bizden önce gitti biz ek tercihle gittik sırf onun için gelin beraber eve çıkarız ederiz dedi biz merkezi seççektik sırf onla beraber olmak için oraya gittik ordan bir arki edinmişti o gittik eve çıkmadı bizimle onlar eve çıkmıştı sonra bizde onların yanına çıktı o arkadaşımız kendileri arkadaşlarını getiriyodu biz bisey demıyoduk biz getirince onlar diyodu bizi sattı bizmle konuşmadı bizde ayrı eve çıktık kahpelik yaptı buna nedemeli :D

1|0
    0|0
  • bence evden cikmani istiyorlar

1|0
    0|0
    • 14gün

Normalinde anlaştığım insanlar bunlar hani belki benden gıcık almış olabilirler.

• 14gün

dogrudr

• Dışlamışlar seni resmen

1|0
    0|0
    • 14gün

Evet tam olarak bu. Dışlandım yani akıl var mantık var aynı evde kalıyoruz. Hadi biriniz akıl edemediniz diğeriniz ne güne duruyor? Ve diğeri benim eski bir arkadaşım. Bu şehirde yalnız oldugumu da biliyor. Yaptıgı dışlamak, düşüncesizlik, saygısızlık, görgüsüzlük artık her ne denirse..

• 14gün

Koyacak kadar değerli değiller ki artık. Tabii ki artık daha soguk davranacagım

• 14gün

Aynen

• kıyamam yalnız hissetmene okuldan falan arkadaş edin öyle bitmez dönem

1|0
    0|0
    • 14gün

Edinemedim ne yazık ki çünkü kafama göre birini bulamadım.

• ayıp etmişler cidden

1|0
    0|0
  • Öylesi arkadaş bile sayılmaz. Üzülme. Biz varız.

1|0
    0|0
    • 14gün

Teşekkür ederim. İşte Allahtan gerçek yüzlerini görüyorum onların. Ben olsam çoktan davet ederdi onları her yere.

• 14gün

İnsallah. Herkese hemen güvenme ama.

• 14gün

Yok o konuda temkinliyim sıkıntı yok sağolun :)

• sürekli seninle olacak ve çocuğu gibi her yere götürecek değil sende biraz çevre edinmeye çalış

1|0
    0|0
  • Teklif etmeleri gerekirdi biraz ayıp etmişler ama kafana takma onunla daha bir samimiyeti varsa belki özel bişey konuşcaklardır ya da sen sıkılırsın diye çağırmamışlardır

1|0
    0|0
    • 14gün

Yok olay onunla ilgili değil. Tamamen akıllarına gelmedim yani nedenini bilmiyorum çağırmamak nedir yani. Bana daha diyorlar geç oldu sende kalk kahvaltını yap biz çıkıyoruz falan.

Yükleniyor...