Arkadaşlar Hoşlandığım Kadınlardan Çekinip Açılamıyorum?

En son ki çıktığım kızla sonumuz çok kötü bitti ve üstünden 2 sene olmuştur diye tahmin ediyorum daha bir kızla bile konuşmadım şimdi hoşlandığım iki kişi var her gün aynı saatlerde iki si de geçer biri okula çocuk getirip götürüyor kardeşi diye tahmin ediyorum genç ve güzel bir bayan olduğundan doğum yapcağını düşünmüyorum ellerinde de yüzük de yok bazen geçerken fark ediyorum geçerken falan göz kenarıyla bakıyor ama tesadüf mü ne bilemiyorum bir tane daha var bu da nerden baksanız 35-40 yaşlarında vardır bakımlı giymesini bilen sporunu yapan bizim dememizle taş gibi meteor gibi bir kadın hiç bir zaman görmedim çoçuklu falan hep sahilde yürüyüş yaprken görürdüm artık olduğum yerden geçtiğini fark etmeye başladım ama bu da hiç tesadüfen olsun bile bakmıyor çünkü yaş var yaşadığını bilen olgun bir kadın ayaklarının üstünde duran havalı bir kadın bana bakmaz diye düşünüyorum ama ellerine bakıyorum onun da bazen yüzük var bazen yok evlimi değilmi hiç bilmiyorum bu iki bayan a nasıl konuşabilirim nasıl açılabilirim ne yapabilirim hiç bir fikrim yok en sonki sevgilimden sonra bayanlarla baya bir kestim görüşmeyi desem doğru olur sizce arkadaşlar görüyoruz o kadar neler oluyor dünya da yaşça kendinden büyük kadınlarla evlenenler falan çok var ama bir ailesi falan da varsa diye korkuyorum der bulur döverler beni diye :) ama denemekden başka çaremde yok olmicak şeyler değil sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• aklına ne gelirse söyle moruk. Ağzın laf yapsın. He tabi boş konuşma. Klas olmayan iltifat et inceden. Fazla uzatmadanda bir kahve icelimmi de gitsin

0|0
    0|0
    • 13gün

Evli mi değilmi bilmiyorum ki terslerse diye?

• 13gün

de gitsin. Evliyse iyi gunler de gec

• 13gün

Konuya nasıl girmeliyim ki önceden ki sevgililerim hep sosyal ağ üstünden olduğu için rahatca ilk konuşmayı yapıp sonra buuluşurdum şimdi büyük olunca bayan senden çoçukca olur diye öyle şeyler yapmak istemiyorum artık ilk defa yapıcam birinin önünü kesip konuşmayı ama sevdiğimden yapıcam sonuçta merhaba bakarmısın derim o kadar güzel günlerimin hayalini kurduğum bayanla yüz yüze gelince heycandan gerisi gelmez rezil olurum diye korkuyorum

• Dün avm de mavi gözlü sarı saçlı 170 boylarında vücut ölçüleri her erkeği tahrik edecek bir kızla kesiştik kesiştik tam yanına konuşmaya gidiyodum telefonum çaldı kızda gitti ilk bakışmada konuşsaydım keşke

0|0
    0|0
    • 13gün

Yani?

• 13gün

Korkacak bişey yok reis o korksun senden :d

• 13gün

Biri tamam evli olsunlar olmasınlar derim elinde yüzük yoktu evli değilsin sandım kusura bakma der geçerim benden yaşça büyük birine nasıl açılcam nerden baksan 5-10 yaş vardır yaşıt biri olsa gider konuşurum ki zaten

Yükleniyor...