Annemden kucuk kardesim yuzunden surekli dayak yiyorum bu yasta?

Erkek kardesim 5. Sinifa gidiyor. Surekli beni sinirlendirmeye calisiyor biz kavga edincede bana kufur etmeyi sevdigi icin kavga cikarmaya calisiyor. Ben cocukla cocuk olmamaya calissamda izledigim tvnin onune gecip dil cikartip dans ediyor ciglik atiyor sizofrence hareketler yapiyor. Sozumu hic dinlemiyor bana surekli kufur ediyor agza alinmayacak kufurler.
Ben aslinda ona bagirirken anneme sinirleniyorum. En son bu sabah saydigim hareketlerin hepsini yapti kardesim anneme bagirdim yeter artik sorumsuzsunuz su cocuga terbiye verin susturun en azindam bir sus diyim yeter artik diye bagirdim.
Geldi kafama vurdu kafami ellerimle kapattim sonra masadaki cam siseyi aldi ellerime vurmaya basladi siseden. Şu an ellerim cok agiriyor sizliyor sol elim ozellikle
Ben bunlarla napicam bir yol yordam gosterin yeter biktim artik

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Hahahahahahah sabah sabah hiç bukadar gülmemiştim 😂😂😂 3 erkek kardeşiz en büyük benim ayni seyleri ben de yaşadım şimdi en ufagi benden bir ufaga aynisini yapıyor😂😂

0|0
    0|0
  • böylr kardeşin ancak gözü korkutulmalı

0|0
    0|0
  • Kaybedecek hiçbir şeyin kalmamışsa gel bana katıl

0|0
    0|0
  • Ebeveynlerini savunmayacağım gerçekten sorumsuzluk bu

0|0
    0|0
    • 13gün

Aynen bak annem normalde iyi bir insandir. Calisip beni okutuyor. Bana guzel sozler ogretmeye calisiyor. Ama bunlari neden yapiyor anlamiyorum annemi sevsemmi yoksa mefretmi ediyorum anlamiyorum

• 13gün

Evet cam siseyle vurdu sol ezlim sizliyo zaten allahin sizofreni
      Gecende bana birsuru kufur etti niye etti diye sorarsan kardesim sıkılmis bana kufur edesi gelmis ben bagirdim kendisine annem basim agirdi susun diyip geldi beni olduresiye dovdu bacaklarimin titremesini gorseydin varya zaten gitgide ozguvensiz olmaya basliyorum kendime guvenim oldugi zaman bunlar aklkma geliyor ezik gibi kalmis gibi oluyorum geri sirkeleniyorum allah belalarini versin bunlarin

• 13gün

Kıyamam ya çok şey yaşamışsın sen bayağı dolusun şu an onu farkettim anlatmak istersen dinlerim sakın yanlış anlama bende birtakım olaylar yaşıyorum şu sıralar

• Anne çocuktan daha sorunlu sanırım kolay gelsin

0|0
    0|0
    • 13gün

Bak annem normalde iyi biridir. Beni calisip okutuyor iyi bir meslek sahibi olmami istiyor. Guzel sozler ogretmeyr calisiyor ama ayni zamandada bana bunlari yapiyor 😢😢

• 13gün

Bence yicek😄

• 13gün

😢😢😢

Kızlar Ne Diyor 1

• benim cocuklugum da hep boyle gecti budur bunu yapma soyle yapma su ayip yasak yerine anlatilmak yerine direk siddet cocuklugumun cok iyi gectigini soyleyemem anlatmadilar bana hicbiseyi direk vurmak sglikli bir insan oldugumu soyleyemem. bunun icin sanada bir oneride bulunamam

0|0
    0|0
    • 13gün

Annemi sevsemmi napsam anlamadim. Normalde calisip beni okutuyor guzel sozler ogtetiyor ama ayni zamandada boyle yapiyor 😢😢😢

• 13gün

Yakinda haberlere dusersek aklina gelirim okadar bezdirdiler beni

• 13gün

sacmalama istersen sakinles bir degmezki bosver gecip gider elbet

Yükleniyor...