Ne yapmalıyım? ( kafam oldukça karışık)?

Merhaba arkadaşlar bu gece oldukça tuhaf bir şey yaşadım. Uzatmadan geçmek istiyorum :) eşcinsellerin kullandığı arkadaşlık, randevu sitesinden öylesine birisine mesaj attım. Herhangibir fotoğrafı yoktu. Konuşmamız başta atışmalı tartışmalı geçti çünkü konuştuğum kişi ile ben oldukça zıt karakteriz. Zaman'ın Nasıl geçtiğini bilmiyorum ama farkında olmadan 5 saat (?) konuşmuşuz... Konuşmamızın geneli tartışma ama hoş bir tartışmaydı. Hatta bazı bölümlerde birbirimize yürüdük bile diyebilirim... Ancak benden 8 yaş büyük... Herhangibir ilişkimizin olamayacağını söyledi ancak bir yanı da istiyordu. Konuşmanın sonunda tartışmamızdan dolayı espirisine engelledi beni. Buna bende izin verdim ancak şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Yazmaması ürkütüyor. Sizce ne yapmalıyım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bu etkilenme olayını sadece sen yaşamışsın, o çok da etkilenmiş gibi değil

0|1
    0|0
    • 13gün

Konuşmamızdan sürekli seni engelleyeceğim diye şaka yapıyordu. Tamam bekliyorum dediğimde sürekli başka konuya geçip benle konuşmaya çalışıyordu. Haklı olabilirsin ama

• 13gün

Hayır...

• 13gün

O zaman pek etkilendiğini düşünemeyeceğim ne yazık ki

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...