Hocam ne demek istedi?

Derslerime giren hoca var benden 10 yaş büyük. 1hafta önce ders sonrası bana sevgilin var mı dediginde yok dedim, kendinden 10 yaş büyük biriyle sevgili olur musun dedi bilmiyorum dedim.
Amaç ne

0|0
9|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Amacı sevgili olmak değil evlenmek hiç değil. Sadece cinsellik amaçlı bir yaklaşım görüyorum. Ciddi olsa yaklaşımı farklı olurdu. Tekrar gelirse yaklaşırken veya geldiğinde telefonunun ses kaydını aç. Soğukkanlı resmi ve özgüveni olan biri olarak dur karşısında. Sert konuş ama yüksek sesle ve ortalığı kaldırarak olmasın. Böyle olamasanda, yine olumsuz olarak fikrini beyan edeceksin. Ses kaydına açık. İstediğini yaparsın sonra ısrarcı olması durumunda. (Kayıtlar iki farkı cihazına bulunsun.) Önce rektörlüğe git. İlgilenmezlerse, savcılığa git. Bunlarıda usulca yap derim. Medyatik olma. Ve bir artı daha. Şimdilik bu durumdan yakın arkadaşlarına bahsetme.

0|0
    0|0
  • Buldu safı gönül eğlendirmek istiyor, çakala bak.

0|0
    0|0
    • 12gün

biraz safım

• 12gün

Biraz değil bence epey var. Biraz da gerilik var kusura bakma. Bu durum karşısında almak gereken önlemi bilmediğini es geçiyorum ne demek istediğini bile anlamamışsın.

• s*kecek seni sorun yok ayrıca notların da düzelir
    yazılı kağının kenarına ataçla bir kalp tuttur bak 100 alıyor musun :D

0|0
    0|0
  • Sence amaç ne? Birde öğretmen olacak haysiyetsiz kişilik

0|0
    0|0
  • Saf mısın sen

0|0
    0|0
  • amaç dersten geçireyim ders yokkende...

0|1
    0|0
  • amaç kendini ön plana sürmek

0|0
    0|0
  • sana koşmuş resmen

0|0
    0|0
    • 12gün

istemyrm

• 12gün

Hocam ne demek istedi?
      diye sormuşsun ben de cevabını verdim.

sanki ben istiyorum dedim sana :D

• Bunlar var malesef

0|0
    0|0
  • Amac senin ayarinda hatun bulmus bana bakarmi dioo

0|0
    0|0
  • Beyinsiz misin anlamadın mı

0|0
    0|0
  • seni cikebılır

0|0
    0|0
  • sana hallenmiş söylim :)

0|0
    0|0
  • ciddi olmazsın, konuşma öyle birşey dediyse

0|0
    0|0
  • tuzağa düşür mahkemelik et i. neyi!

0|0
    0|0
  • senin ağzını arıyor.. kendine ayarlama niyeti var.. zaten.. bu kadar farkla en fazla 2 sevisir sonra seni takmaz bile

0|0
    0|0
    • 12gün

derste bana bakıyordu ama anlamadım

• 12gün

lisede bizimde hocalarımız vardi benim bilgisayar hocamla aramda 6 yas vardı. uzak dur. sadece bunu diyelim.. aman diyim

• Sallams ya hoca öyle açık açık girmez

0|0
    0|0
    • 12gün

bana son zamanda yakındı bende ona yakındım böyle dedi iste

• 12gün

Demekki tatlı bulmuş

• 12gün

kardesi olarak gördü sandım öyle tatlı buldu sandım

Kızlar Ne Diyor 9

• O serefsiz sana yuruyo

0|0
    0|0
  • biliyorsun sende en az benim kadar :D

0|0
    0|0
    • 12gün

anladım simdi ne yapıcam :(

• 12gün

sana bağlı. istemiyorsan uzak dur, zorunlu olmadıkça konuşma. yüz almasın senden

• Sana yılışmış , ağzını arıyor. Yani büyük ihtimal seni seviyodur veya güzelsen kullanır ama belki olmayada bilir bilemeyiz. Ama istemiyorsan mesafeni koru.

0|0
    0|0
  • Hahahahha andaval mısın kızım? Bunda anlaşılmıcak ne var seni istiyorum demiş açıkca

0|0
    0|0
    • 12gün

istemiyrm :(

• 12gün

İstemiyosan çek ayarı öğretmen möğretmen dinleme gerekirse ailene söyle veya yakın olduğun bir arkadaşına onlar çeksin

• oha ya adam bence sana baya yürümüş. terbiyesiz

0|1
    0|0
    • 12gün

dersine girmicem artık

• 12gün

hayır bence derslerden geri kalma ama baktın olmuyo pis bakıyo ya da seninle sürekli konuşmak istiyoo işi idareye taşı ki böyle şerefsizler artmasın

• Yuuh adam sana yürüyor resmen pislik herif ne biçim öğretmenler bunlar uzak dur kesinlikle!

0|0
    0|0
  • Yuh ya eğitim sektörü ne hallere gelmiş öğrenciye sorulan sorulara bak ben hocalarımı gördüğüm zaman korkudan titrerdim edebiyatlarıyla kültürleriyle disiplinlikle ellerinde yetiştik şimdi önüne gelen herkes öğretmen olmuş... sonra neden atanamıyoruz gereğinden fazla lüzumsuz öğretmen varda ondan.

0|0
    0|0
    • 12gün

haklısın bende istemiyrum onun yerine utandım derslerine girmicem

• Skecek kaç

0|0
    1|0
  • Cevabini kendin biliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...