Bu zenciler ne iş lan?

(ırkçı değilim) 😂😂 taksimdeyim metroya bindim metroda ilk girdiğimde bana güldü bir tanesi (3 kişilerdi) bende ırkçı zannetmesin diye güldüm ak ya djdjdj neyse annem de ingiliz türk değil genelde ingilizce konuşur oda telefonda konuşuyordu beni yabancı sandılar bişeyler dediler ama anlamadım neyse indim metrodan arkamdan so bitiful diyorlar djdjdjdj sinir oldum ama ne diyorlar acaba ilk defa karşılaştım desem hatta ilk defa taksime gittim desem 😂😂 hep mi böyleler yani anlamadım

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• iyide canım, onlarınki aşırı büyük
    sıkıntı yani...

0|0
    0|1
    • 6gün

görmeden inanmam kanka 😅

• 6gün

filmden bahsediyorum, saçmalama !

• 6gün

tamam kanka sakin

Erkekler Ne Diyor 24

• demek yokluk siyah kardeslerimize kadar dustu bu yoklukta bizim hic şansimiz yok

1|0
    0|0
  • muhabrtleri farklı oluyo ya banada fransız niggayla afrikalınjn biri kendi ülkesinin müziklerini dinletirdi

0|0
    0|0
  • So beatiful ''Çok güzelsin'' demek. Anan İngiliz hiçbir şey kapmadın mı?

İltifat etmişler teşekkür edip yoluna koyulsan. Sanki pantolon indirdiler.

0|0
    0|0
    • 6gün

so beatiful ne demek biliyorum zaten ama o kadar net değil ingilizcem ben de ters davranmadım zaten neyin kafası bu acaba yazdıklarımı nerende okudun acaba

• 6gün

Üslubundan belli ne olduğun, hiç uğraşamayacağım.

Soruyu da götümden okudum, tatmin oldun mu? Beynimi yormaya değmeyecek düzeyde çünkü.

• Saat satmıyor muydu onlar 😂

0|0
    0|0
    • 6gün

valla işi aşmışlar kanka djdj

• 6gün

Yazık güzel kız dediklerine göre hele hele hele dayaklık bunlar

• kaçsaydın çok tehlikeli şeyler yapıyosun sonra bişey olursa 1 ay boyunca oturaman bak fdglşkdfklgdfklglkdflkgdfg

0|0
    0|0
  • 3 tane senin boyun kadar eder kizim derin denizlerde geziyosun gel biz sana guzel ortaya karışık yapalim 12 17 arasi ;)

0|0
    0|0
  • Zenci seviyon...

1|0
    0|0
    • 6gün

zenci seviyorum evet ama her önüme gelene yüz vermem 🙄

• p*rno sitelerinde ki gibi zencilerin canı beyaz çekmiştir gangbang misali :D

0|1
    0|0
  • Gangbang.

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • çoğu zenci malesef ki çok zengin bu sebeple bizle kendi dillerinde dalga geçiyorlar.

0|0
    0|0
  • blacked diyorum. aman dikkat.

0|0
    0|0
  • birdaha zenciye gülme canın yanar son gülüşün olabilir 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • 6gün

ders oldu djxjxjjxjzjz

• 6gün

yok 😅

• 6gün

peki 😅

• çok güzel demiş asdasdasf :D mutlu olmalısın ingiliz kızı :D

0|0
    0|0
  • Demek ki so beatiful...

0|0
    0|0
  • ne gülüyorsun l an deseydin

0|0
    0|0
  • Iyi kıstırmamışlar seni

0|0
    0|0
  • her ırkın kardeşim bir kesimi var tabiii, yapıcak birşey yok...

0|0
    0|0
  • taksimde cok var kadınlarıda var hatta onlar güzel :D

0|0
    0|0
    • 6gün

olum çok rahatlar şan djdjdjd

• 6gün

sen birini beğensen hemen çok güzelsin diyebilir misin şahsen ben diyemem djdjd

• 6gün

ben de demem ama işte onlar rahatlar ama rahatlık iyi olmaz her zaman yanlıs birine çatabilirler :D

• Sana kazık rast gelmiş 😂😂

0|0
    0|0
  • hem de 3 tane!! yok artık :)

0|0
    0|0
  • zenciler biraz azgınlar

0|0
    0|0
  • Zenciler tehlike 😂

0|0
    0|0
  • seni araya alsalardi nasil olurdu :)

0|0
    0|0
    • 6gün

hastanelik

• 6gün

hahaha ama ne zevk alirdin :)

Kızlar Ne Diyor 5

• sana asılmışlar çok güzel olduğunu söylemiş ama aslında amaç iltifat etmek değil yani şöyle anlatayım Türk erkeklerinin sokakta bir kıza yavşamaları laf atmaları gibi bir şey.

0|0
    0|0
    • 6gün

fark ettim baya korktum zenci lan bu snsjsjsjsn

• hepsi aynı değil 😄

0|0
    0|0
    • 6gün

nasıl

• 6gün

Ne nasıl 😄 bir elin 5 parmağı aynı olmaz yani bütün siyahiler senin rastladığın gibi değil arada utangaç sessiz samimi olanlar var

• Yanii kanka olabilr insan miletti iste

0|0
    0|0
  • Kiz skmesinler seni

0|1
    0|0
  • 10 liraya saat satan sayıları günden güne çoğalan ülkemizde bir insan türü lakin şuna anlam veremiyorum bunlar amerikadanmı geliyor ırkçılık baskısından çözebilmiş değilim.
    Ülkece kapılarımız hep açık herkese bu ne iş anlamadım biz turistik vize alana kadar canımız cıkıyor adamlar ahıra girer gibi ülkeye giriyolar...

0|0
    0|0
    • 6gün

ırkçı değilim ama burası amerika değil bu ne rahatlık dimi

• 6gün

İplerini kesmek lazım öylelerin açıkcası ben karşıyım açık olmak gerekirse ve ülkemde kendi insanımdan başka birilerini görmeye tahammulum yok.
      Gevşek gevşek takılmasınlar mümkünse. Biz bir yere gitmek için vize işlemlerinde dünyanın şartlarını sunuyorlar bu adamlar burada yerleşmişler seviye atlayıp birde ticaret makara derdine düşmüşler. Ülke ülke değil resmen sirke çevirildi.

Yükleniyor...