Calismiyorum diye evlenemicem mi?

bu erkeklerin calisan bayan isteme istegi nerden geliyo maddi durumu iyi olanda bole istio ben bu ise iyice uyuz olmaya basladim zaten evleniosun cocuk dogurma buyutme derken kadin zaten calisamio ayrica esler calisip herkes kendi parasini yiyip kiraya faturaya ortak olucaksa ben niye evleniyim ki boyle yapilan evliliklerde sacma zaten evlilige bu gozle bakan adami ben istemem

0|0
4|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Aksine bende çalışmayan bayan istiyorum 2016 nın modası çalışan çalışmayı seven kadınlar olmuş...

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek gulüm.

0|0
    0|0
  • hayatini tek adama yasliyip calismucaksin kendini geliştirmiceksin sonra tekmeyi yediginde dimdizlak ortada kalcaksin.. biz siz kendinizi gelistirin bir erkege mecbur kalmayin hayatiniz boyu bundan birde böyle düşün.

1|0
    0|0
    • 10gün

niye tekmeyi basiyo iste herkes adam oldumu kadin niye zor duruma dussun bu zihniyet kotu iste ezbere hayat yasiosunuz

• 10gün

neyse kardeşim sen bak isine bu kafayla ya evde kalirsin ya sag koltukta süs köpeği olursun.

• 10gün

sen ne olursun acaba

• alakasiz

0|0
    0|0
  • evlenirsinde kızların zengin erkek hayaliyle aynı bu

0|0
    0|0
  • Evde kalmada

0|0
    0|0
  • Sen zaten geç kalmışsın abla bir kedi al dantel işine başla bide sabh programlarına gömül

0|0
    0|0
  • evlenelim ama sonra işe gir olmaz mı

tek maaşla bu devirde geçinmek çok güç

0|0
    0|0
  • Valla ne diyecegimi bilemedim 😂 sadece gülüyorum

0|0
    0|0
  • Bende anlamış değilim tam evlenmek istediğim düşünceler var sizde ama ne yazıkki okulum bitmedi

0|0
    0|0
  • düğündede yüz gram altın istersin, adetidir kılıdır tüyüdür sokarsın adamın gtüne milyarları, çalışmazsın... bekaretinde yoktur senin o yaşta... karımı belamı alıyoz

0|0
    0|0
    • 10gün

bilip bilmeden suursuzca yorum yapmayin fikrin yoksa sus sicip batirma

• 10gün

peşinde eski takıntıların, değişik değişik huyların, aman olmassa olmaz alışkanlıkların vardır. delikanlıyı bozarsın kızım sen

• Oda zaten seni istemez sorun yok o zaman

0|0
    0|0
  • Herkes değil

0|0
    0|0
  • Bencede evlenme :)

0|0
    0|0
  • oturdugun yerden para yemek yok demek istiyorlar,

0|0
    0|0
  • napcan ya gei eşofmanı çekip elde kumanda 😊

0|0
    0|0
  • Evet evlenemezsin çalışmalısın hayat şartları zorlaştı artık

0|0
    0|0
  • yoo calismasi sart degil

0|0
    0|0
  • bazıları ister bazilari istemez hayat müşterek ama 1 maasla gecine biliorsan çalışma.. zaten genelde kızlar okurlar okurlar evlenince cok azi çalışır

0|0
    0|0
    • 10gün

benim cevremde cogu okumus evlenmis ama calismio calisir umidiyle evlenmisler ama evde oturuolar sans heralde

• 10gün

çalışmak zor bu zmanda.. eşleri nin aldığı maaş yetiosa gerek kalmiyodur ozaman arkadasim.. ben bu konuda çalışsın demem.. calismasinda demem ama çalışma masini isterim. ama evlilik gibi düşüncem yok.. çünkü bekar iken gecinemiom evlensem nasil gecinirim.. ne ailem destek verebilir.. bana.. evlencegim kişi de veremeyecegine göre evlenmenin geregi yok bana göre

• 10gün

sen çalışmak istemion belli ki.. meslegin var mı peki

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• "Evlendiğimde kocam bana yardım etsin. Yatağıma kahvaltı hazırlayıp gelsin!" Gibi isteklere sahip olan hem cinslerimin kendilerinde böyle istekleri hak görüp erkeklerin çalışan bayan istemesine karşı çıkmalarını anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • 10gün

benim oyle bir istegim yok yorumunu sorumu okuyarak cvpla varsayimlarla degil

• 10gün

Ay pardon ben okumadan öylece dalmışım soruya. Kesin bulursun var öyle çalışmayan bayan arayan.

• bencede kadın çalışmalı

0|0
    0|0
  • tercih meselesi kimisi (maaşının günümüz şartlarına yetmediğini düşünüyorum) meslek sahibi eş ister kimisi evine yeterince zaman ayıramaz bu yüzden ev hanımı olsun ister. Umarım hayal ettiğinizden daha iyi biriyle evlenirsiniz. 😊

0|0
    0|0
  • Madem istemezsin neden bu tatavata

0|0
    0|0
Yükleniyor...