Hangi düğün karakterisiniz?

Haydi ankete katılın ✋ Düğünler sizin için ne ifade ediyor?

• Başlangıçtan sonuna kadar delice oynayan
    12% (177)7% (63)11% (240)Oy Ver
  • Önce oturup sonradan açılan
    31% (445)24% (211)29% (656)Oy Ver
  • Hiç oynamayan
    13% (188)23% (195)17% (383)Oy Ver
  • Yemek için giden
    9% (130)9% (75)9% (205)Oy Ver
  • Gitmeyen
    9% (126)12% (102)10% (228)Oy Ver
  • Zorla götürülen 😂
    26% (354)25% (219)24% (573)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
60|72

Erkekler Ne Diyor 72

• Vay be, 700 kişiye yakın ankete oy vermiş, 100'e yakın da yorum var. :D Acayip popüler olmuş soru 10 saat içinde, neler olmuş. :D

0|0
    0|0
  • ben bu tur aktivitelerden hoslanmiyorum. 2 insanin resmi sekilde sabah aksam sevisebilecekleri ortak bir eve cikip, emekli olduklarinda kadinin olen adamin maasini cekebilecek olmasinin bu denli cilginliklarla kutlanmasina anlam veremiyorum.

bu dugun degil, bu resmen cilginlik.

2|0
    0|0
  • Zorla götürülen hiç oynamayan ve bari yemek yerim en azından bir değişiklik olur benim içinde evde yalnız yemek yememiş olurum diyen😂😂😅

0|0
    0|0
  • Düğününe bağlı bir durum bu.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • arkadaşları tarafından psikolojik ve sosyal baskılar eşliğinde zorla götürülüp önce yemek yedirilip sonra zorla halaya alınıp daha bir adım atmadan gidip köşeye kaçan ama yakalanıp o bitmek bilmeyen halayda yer edindirilen zavallı karakterim.

0|0
    0|0
  • Çok güzel oynarım 😁 düğünün mü var oynayacak adam mı yok? Çağır beni hepsini kaldırayım oyuna 😊

0|0
    0|0
  • Bana göre Sembolik bir eğlence olduğu için zoraki gidiyorum onca gürültü çekilmiyor

0|0
    0|0
  • Genelde gitmeyen, gitsede zorla götürülen, götürüldüğünde çok oynamayan, önce oturup sonra açılan ve oynarsa düğün sonuna kadar durmayan :D kaç şık saydım :)

0|1
    0|0
  • Zorla götürülen 😀

0|0
    0|0
  • Genelde kendimi kızlara göstermek için düğünlere giderim takım elbise giyer çekici olmaya çalışırım güzel bir kız görmek için halayada giderim bakarım halay çeken kızlardan güzel olan ve bana bakan varsa etkilemeye çalışırım cesaretim azsa alkol içer cesaret toplar bisekilde konuşmaya çalışırım genelde reddederler babalarından korktukları için ama Facebook dan sonra eklerim :)

0|0
    0|0
  • Butun dugun zamanini disarda sigara icerek geçiştiriyorum. Maksat gorünmek 😤

0|0
    0|0
  • zorla giden..

1|0
    0|0
  • Mevlutlu düğün F, normal düğün C 😅

1|0
    0|0
  • Zorla götürülenim.. sevmiyorum arkadaş gitmek istemiyorum diyorum kavga dövüş çıkıyor mecburen gidiyorum...

0|0
    0|0
  • Gitaristin elinden gitarı alıp solo atan 😂 O değil de kimse fark etmedi amfiyi kapadılar banttan demet akalını dayadılar ona yanıyorum

0|0
    0|0
  • Tabiiki de zorla götürülen :D

0|0
    0|0
  • Gitmeyen

0|0
    0|0
  • düğünleri sevmem

0|0
    0|0
  • Dans varsa bende varım

0|0
    0|0
  • yemek icin giden sjsj

0|0
    0|0
  • Düğün sahibiyim

0|0
    0|0
  • Gitmeyenim ben.

0|0
    0|0
  • Oynamam hic

0|0
    0|0
  • Zorla götürülen 😂😂😅😅

0|0
    0|1
  • Fotoğrafçı olmasam asla düğüne gitmeyen bir karakterim nefret ederim düğünlerden.

0|0
    0|0
  • Genelde gitmem, zorla götürülürsemde beleş içkinin tadını çıkarırım adaslklaskdlas :D

0|0
    0|0
  • Zorla götürülen :D

0|0
    0|0
  • E şıkkını işaretledim.

2.5 yıl önce değer verdiğim birisi sırf para için hanzonun tekine gittiği günden beri düğün salonlarının önünden bile geçmiyorum.

1|0
    0|0
  • Zorla götürülüp alkış tutan..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 60

• Düğünleri sevmiyorum daha doğrusu Türk düğünlerini sevmiyorum. Göbek atmak saçma sapan şekillerde oynamak bana göre değil. Bir de takı merasimi var kimse bir şey takmasa rezil olunacakmış gibi geliyor bana. Bu yüzden sevdiceğime nikah kıyalım düğün olmasın diyorum kabul etmiyor bence tarzımızı biraz değiştirmenin zamanı geldi

0|0
    0|0
  • artk bni düğünlere zorla goturmekten vazgeçilsin :)

0|1
    0|1
  • Hiç oynamayan. Bide gel oyna diye zorluyorlar ya ayar oluyorum.

0|0
    0|0
  • Oturmaya mı geldık ay tabıkıde a şıkkı :)

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Zorla götürülen :D
    Önce demokratik bir ülkenin özgür bir bireyiyim gitmek istemiyorum diye cool cool konusurum, yemeyince "anneee babaaaağğ noluur gitmiyim ya" moduna geçerim ve en son oynayanlari izlerken bulurum kendimi. Kapanış :D

0|0
    0|0
  • Babam izin vermiyot, beni kaçırırlarmış 😐😂 gidince de efendi efendi oturuyorum, istisnaları saymazsak.

0|0
    0|0
  • Zorla götürülüp, hiç oynamayan.

0|0
    0|0
  • Yemek aşkıyla gidip aç dönen dadsssad

0|0
    0|0
  • Sevdiğim biriyse ve çok yakınımsa sonuna kadar oynarım. Yakınım değilse otururum. Sevmiyorsam, tanımıyorsam gitmem.

0|0
    0|0
  • Yemekleri sömüren.

0|0
    0|0
  • düğüne göre değişiyo bazen hiç oynamam izlerim bazende sadece yorulunca otururum 😄

0|0
    0|0
  • Önce oturur etrafı yoklar sonra oynarım 😀

0|0
    0|0
  • Ben zorla götürülen.

0|0
    0|0
  • Sen gitmezsen milletde senin dügününe gelmez.

Klasik bir Anne repligi😂

(Gelmesinler, zaten evlenmicem ben😒)

0|0
    0|0
  • Zorla götürülüp kulaklık takıp kim ne derse desin gülümseyen ve hadi gidelim diyen tipim ben :D

0|0
    0|0
  • Gider oturur izler çevremle sohbet ederim...

0|1
    0|0
  • Hic oynamayan.

0|0
    0|0
  • Zorla götürülen:) mecburen gitmem gereken yerlere sadece. Allahım o düğün salonları halaylar resmen bitse de gitsem işkencesi🙈

1|0
    0|0
  • Zorla goturulup, hic oynamayan

0|0
    0|0
  • surekli dans eden :D

0|0
    0|0
  • Kosede oturur oynayanlari izler yemegini yer kalkar gider cinsten

0|0
    0|0
  • Delice oynayan 😄😄😄😄💃💃👭👬👫👭👭👫👭👫🕴