Astral seyehat nedir nasil yapilir yararlari zararlari nelerdir

0|0
2|8

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • İnsanların bedenden ibaret olmadığını öyle bir anlarsınki. Tavana çıkar ve ordan yatan cansız bedenini görürsün. Bildiğin cansız beden. O göbek kordonu koparsada ecel gelmiş demektir ve kolay kopan bişey değil emin ol.

0|0
    0|0
  • Saçma işler geliyor bana bunlar bilmiyorum. Yapan var ama, cidden gereksiz. :D

0|0
    0|0
  • benzinin fiyati olmuş 5 lira Astral seyahatin fiyati kaç para

0|0
    0|0
  • Astral seyehat. Ruhun bedeni uzaklasmasi etmesi olayidir ve yapmasi cok zor ve yapamsi cok riskli gobek bagi koparsa bedeni geri bulamazss ruh ölüm gerceklesir

0|0
    0|0
  • hergun gezerim ama hic ruya gibi olmadi sanki uyuyuduktan sonra ruhumda bir yerlerde siızıp kaliyo

0|0
    0|0
  • uyandığında rüya gibiydi diyeceğin birşey

0|0
    0|0
  • sana yemin ederim gözlerimi kapiyom siyah ya etraf böyle sekiller sukullar görmeye basliyorum sonra mekan vs benzeri yerler göruyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Astral seyahat şimdiki boyutlar başka boyut arasında ruhsal seyahat yapmaktır gidilen yerde cinlerle karşılaşılabilir eğer bulaşırsan dönülemeyebilir normal şartlar altında istediğin zaman dönebilirsin internette açıklamaları var daha güzel araştırabilirsin

1|0
    0|0
  • Ilgimi cekiyor ama yorumlarda ürkütücü seyler yaziyor. Yok garip sesler duydum yok garip ciisimler duydum cok korktum gibi

0|0
    0|0
    • 13gün

Nasil yapiliyor

• 13gün

Youtubede anlatimlar var. yüzüstü yatiyosun, gözlerini kapatiyosun.. belirli müzik frekanslari var onlari dinleyerek yapiyosun. sonra boynuna falan agrililk mi cöküyormus ne (tam hatirlamiyorum) derken ruh bedenden ayriliyor, halisunasyon göreviliyormussun falan filan. Ben bulasmak istemem yine de 😅Youtubede bir cok anlatimli videolar var zaten

Yükleniyor...