Bir tane bile arkadaşım yok?

Anlatırken birazda utanıp çekiniyorum niye bilmiyorum 19 yaşındayım açıköğretim okuyorum ve evden hiç çıkmıyorum ortaokul lise hayatımda çok şanssızdım hiç gerçek bir dost edinemedim lise bitincede çevremde arkadaş diyebilcegim kimse kalmadı herkes kendi yoluna gitti arkadaşlık edebilcegim bir kuzenim bile yok tek başımayım tek çocugum hayatımda tek yolunda giden şey 2 yıldır bir sevgilimin olması ama çok sık görüşemiyoruz ailevi ve okul nedenlerinden dolayı vs. onun birsürü arkadaşı var lise son dışarlara cıkıyo geziyo onlarla dertleşip sohbet ediyo özeniyorum her insana özendigim gibi onada çünkü sohbet edip eğlenicegim gezicegim kimsem yok tek başımada dışarlara cıkmaya cekinir oldum napıcam bilmiyorum içimi buraya dökeyim dedim benimle aynı durumda olan veya napıcagımı söyleyebilcek olan anlayan varmı?

0|0
2|4

Kızlar Ne Diyor 2

• Utangaç bir insansın sanırım. Sana tavsiyem, cesaretli olmaya bak. Yalnız başına dahi. Dışarıda tek basina vakit gecirmeyi de ogrenmelisin. Arkadas yapmak istiyorsanda ayni durum gecerli

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinip te ne yapcan hepsi srfsizin teki bırak boşu boşuna başına dert açma arkdaş arkadan vurur her zaman su dünyada gerçek arkadaş diye birşey yok herkes çıkar için ne derdin varsa ailene anlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var. Ben :)

0|0
    0|0
  • En azından senin sevgilin var ben ortalıkta tek başıma geziyorum rambo misali

0|0
    0|0
  • 2 yıllık sevgilinle bişeyler yapın

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...