Evrim Teorisi hakkındaki görüşleriniz neler _?

Evrim Teorisi hakkındaki görüşleriniz neler _?

Güncellemeler:
13gün evet bütün fikirlere açığız
13gün Evrim Teorisi, evrimleşmenin bir sonucu olarak türlerin değişimini ve yeni türlerin oluşumunu, evrime etki eden faktörler ve mekanizmalar ile açıklayan teoridir. Bunun yanında evrim teorisi türlerin oluşumuna dair noktaları son bilimsel araştırmaların getirdiği sonuçlar ve yeni bulgular ile açıklamaya çalışır.

bende inanmıyorum ama okuyarak yorum yapalım lütfen...

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• charles darwin gibi maymundan geldiğimize inanmıyorum ama başka ırklardan türemiş olabliriz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• Evrim teorisi konusunda bilinmesi gereken tek birşey var. Artık tartışılmayan bilimsel bir gerçek.

'Bence olmaz öyle şey yeaa' demek 'Dünya düzdür' demekten hallice.

1|3
    1|1
    • 13gün

usta gelmiş;)

• 13gün

Gerçek dışıdır. Kuşlarla dinazorlar arasında hiçbir açıklamayla kapatılmayacak kadar tasarım farklılığı vardır. Hatta günümüzde birçok evrimci bile kuşların dinazorlardan evrimleştiğini savunmaz. Kuşlar uçmalarını sağlayan özel bir anatomiye sahiptir. Evrim teorisi bu iki ırk arasında geçiş yaşandığına dair hiçbir delil sunamamıştır. Ayrıca Sürüngenlerin de Kuşa evrilip uçtugu da kanıtlanmamıştır. Evrimcilerin birçoğu kendileri bu iddiayı savunmamaktadırlar. Sen nereden çıkarıyorsun hayret ediyorum

• 12gün

@JasonVoorhees ıhahaha. He yav he. Şu an direkt yalan atıyorsun ya neyse. Siktirgitoyüzden.

Boş palavradan başka hiçbirşey anlatmayan birine yeterince laf anlattım.

• Mantiksiz, teoriye gore maymunlar evrim geçirip insan olurken neden kalanları hâlâ maymun. Yoksa evrim geçirmeyi saçma mi bulmuşlar.

1|5
    1|0
    • 13gün

Geçen hayvanat bahçesine gidip maymunları inceledim, gitgide insan olmak şöyle dursun, etraftaki insanlara alıştıkça yavşaklaşıp iyice şebek şebek hareketler yapmaya başladılar.

İşte o an anladım ki evrim yalan.

• 13gün

Teori sadece insanlarla maymunları kapsamıyor. Saçmalıklarına göre neymiş evrim milyonlarca yıl içerisinde oluyormuş da biz de o yüzden farkına varmıyormuşuz.:) İlk canlı hücre de milyarlarca cansız hücreden evrimleşerek oluşmuş ve hayatta böyle başlamış. Milyarlarca cansız hücrenin bir araya gelerek tek canlı hücre oluşturmasını kabul etsek bile, erkeklik ve dişilik nasıl oluştu o zaman onu merak ediyorum. Ve bu hücreler nasıl oldu da tesadüfen üreme hücrelerini oluşturdu. Bilinçli bir müdahele var burada tesadüf falan yok. Kısacası deli saçması bunlar kafa yormaya değmez

• sapiensin (insan) 7 milyar yillik bir gecmisi var 7 milyar icinde ister istemez baska cinslerle ciftlesip yeni bir tur olusuyor the sapiens adli kitabi oneriyorum insanin nerden geldigini kimlerle etkilestigini anlatan kitap pdf sini internetten bulabilirsiniz bazi sirulariniza cevap olacaktir

0|1
    0|0
    • 13gün

homo sapiens ve homo erectus fosilleri arasında dağlar kadar fark var. homo sapiens nesli tükenmiş bir maymun ırkıdır ve iskeleti incelendiğinde iskelet yapısı olarak günümüz maymunlarından farkı yoktur. Erectus ise iskelet yapısı dik olup günümüz insanlarından pek bir farkı yoktur. Ara geçiş denen birşeyin yaşanmadığını gösterir. Kitabını getir tartışalım

• 13gün

aglamak istiyorum vay arkadas kitabin sadece benim için basildiini zannediyordum. herkese tavsiye ettigim kitap ama kimseye okutamadim

• 13gün

neandarteller de var unutmayalim :D

• Saçmalıktan başka bişey değil

0|3
    0|2
  • celal şengör dinle derim illa ateist olcaksan adamından dinle :D

0|1
    0|0
  • Tanrıya inanan birisi olarak kabul etmiyorum.

1|1
    0|1
  • Kesinlikle arastirdim ve evrime inaniyorum

0|2
    0|1
  • Inansanda inanmasanda bilim gercek. En guzel kismida bu.

1|1
    0|1
  • Yani bence gerçek olabilir halen evrimini tamamlamayan insan türünde canlılar var mesala akpliler gibi

0|2
    1|1
  • öncelikle bu soru bu topluma şuanlık bir kaç beden büyük;) evrim tabiki 4 milyardır varolan bir gercek ve bu gercek halen an ve an devam ediyor ve devam edicekte yaşam devam edene kadar,)

1|0
    0|3
  • İnanmıyorum

0|0
    0|1
  • evrim tartışılamayacak kadar gerçektir.

1|2
    2|1
  • Geçmişi açıkladığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben daha tam evrilmedim evrilince yazcam

0|0
    0|0
  • Benim evrim tamamlanamamis olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...