Neden peercinge karşı önyargınız var?

Hayir anlamiyorum 21. yydayiz arkadasim saçma sapan yorumlar duyuyorum hala. İnsanlar ne zaman saygi duymayi ogrenecekler. Abi baskasinin bedeni üzerinde hakkiniz yok yazin bunu o kalas kafalara ya. Biz bayiliyoduk size zatii

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bende takıyorum, sana şöyle söyleyeyim asla değişmeyecekler, ya biz gideceğiz başka yerlere ya da onlar saygı duymayı öğrenecek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Ben yakistiriyorum çok hoş valla. Göbekten falan harika duruyor:)

1|0
    0|0
  • Abi başkasının bedeni yaa diye başlayan cümleleri sevemedim bir türlü... Neyse mevzu bu değil; önyargı pierncinge değil, kendinden olmayan, kendi gibi gözükmeyen insanın görüntüsüne. Doğru mu? Değil. Ama o kadar toplum içinde hoşgörü ve edep kavramları noksanken bu tip şeyler gözüme bile gözükmüyor artık. İnsanlar zaten en başta birbirlerine hoşgörülü olmanın ne değerli bir şey olduğunu öğrense zaten ortaya piercingli kız, dövmeli erkek sorunları da çıkmayacak.

0|0
    1|0
  • herşeye saçma sapan yorumlar yapan bir kesim cahil olacak elbet. hangi yüzyılda olursak olalım bu insanlar böyle gelmiş böyle gider

1|0
    0|0
    • 12gün

Valla sıktılar ama:)

• 12gün

ben tasvif etmiyorum ama milletin takmasında da sakınca bulmuyorum. giren çıkan birşey yok hani. niye sık boğaz ederek eleştiriyim :d

• 12gün

Olması gereken bu:) Off o bakislari yok mu hele. Anlamiyorlar ki satanist yapan peercing değil o bakislar :))

• Düşer şimdi bir kaç tane diyecektim, bir baktım gelmiş "satanizm'in simgesi" diyen biri :D

1|0
    0|0
    • 12gün

Sorma be bir de bir anlatiyor sanirsin ansiklopedi dile geldi :D

• 12gün

@Yadindgrafik Vayy ben de gitaristim. Meslektaşmışız ;)

• 12gün

Bu arada reklam yapalım :D her tarza uygun web tasarım ve grafik tasarım işleri yapilir after effect photosho ve corel dersleri verilir şehir dışına özel eğitim şetimiz vardir irtibat 0552 212 5484

• Yok. Piercing severim

1|0
    0|0
  • Sen ön yargılara bakma başka bir şey yapsan yine bir şey bulurlar sen kendine yakışanı yaptıysan başkasına düşmez bence

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi, kimsenin karışmaya hakkı yok kesinlikle haklısın. isteyen istediği yerine takar herkesin bedeni kutsalıdır, kimsenin dil uzatmayı düşünmemesi bile gerekir.

1|0
    0|0
    • 12gün

Çok çok katılıyorum:) Saygi duyan bir insan daha:)

• 12gün

ama içiniz rahat olsun bu yobazları elbet bir gün temizleyeceğiz modern türk kadınının hakkını yedirmeyiz, iyi akşamlar.

• 12gün

Bilinçli erkekler görmek de umudumuzu arttiriyor, iyi aksamlar.

• Cahillikten.

1|0
    0|0
  • yakışana çok yakışıyor.

1|0
    0|0
  • Evet haklısın çoğu saçma yorumlar yapıyor filan ama ben pek sevmiyorum bu kendi kişisel görüşüm karşımdaki kullanır bir şey demem herkes ne isterse yapar özgürüz sonuçta

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şeylere saçma sapan yorum yapılır. Aklı başında insan niye orasını burasını delidirip titanyum yumağı yapar ki? Normal yaşamak ters işte bu insanlara. Hep bir marjinallik özentisi

0|0
    0|0
  • O sonda ki "zati" ye kadar saygı duyuyordum , artık duymuyorum..

0|0
    1|0
    • 12gün

Bak bir kelime yüzünden sayginizi yitiriyorsunuz iste mesele budur

• 12gün

Beni hic tanimiyorsun bana duyacagin saygiya bir kelimeyle mi karar veriyorsun? O saygi meselesini bir daha düşün istersen

• 11gün

Sadece bir kelimeyle değil üslubuna gore karar veriyorum.

• Özenip buruna takan hariç pirsing takan kız sevişir. Bunu bilir bunu söylerim.

0|0
    0|0
  • Bence yakışiyo bazi kizlara yakistiriyosan kendine yaptr

1|0
    0|0
  • sağlık riski oluşabilcek şeyleri sevmiyorum kimsede umrumda değil abartanlar itici görünüyo şekil olarak buda şahsi fikrim

0|0
    0|0
  • Dudağında ki çok güzelmiş

0|0
    0|0
  • gereksiz çünküü

0|0
    0|0
  • haz etmıyorum

0|0
    0|0
  • Gerekli bisey degil yarari yk allahin yarattigina begenmeyp. Sen mi ekleme yapcksn sirf moda diye sirf herkez yapiyor diye ve yine sirf. Cevrene degisik gozukmk icin. Deger mi dogalligini bozmaya?

0|0
    0|0
  • Çünkü itici

0|0
    0|0
  • Çünkü neden biliomusun pilsing bir satanizm simgesidir senin karşındaki erkek eğer seni ciddi girdiyse yani evlencekse ailesine iyi göstermek için seni ondan kurtarir

0|0
    1|0
    • 12gün

Ne alaka ya kadinlari tipiyle sevmeyi birakin ya. Abi kimsenin kalbini bilmeden sekline gore yargiliyorsunuz ya yok boyle bir sey

• 12gün

Ya tehlikeli olmuyomu dusunsene buzdolabina yaklassan miknatisi burnunu çeker: D

• 12gün

Ya bir git arkadasim ya:) He tartiliken de 5 kilo fazla gösteriyor:))

• Birilerinin rahatsız olmasından niye rahatsız oluyorsun ki

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • takana saygı duyarım ben beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • arka yargım mı olsun

0|0
    0|0
  • Ben severim

0|0
    0|0
  • saygı veya başka birşey duymak zorunda değilim git istedigin yere taktir ozgursun. saygı duymamda muhattap olmamda böyle insanlarla.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...