Neden Aç Gözlüsünüz. Neden Sormak istiyorum?

AdemOğlu Doyumsuz Neden?
Zaman Geçtikçe insanlar Beciliğin, Karaktersizliğim 'Dibine Dibine Vurmayı Nasıl da Başarıyor Hayreet Etmemek Mümkün Değil.!
Herkez Fazlasını istiyor.
Bir Bakın Ayna'ya Kendinizi bir Sorgulayın
Kendi Kendinizi Neyim Var ki Fazlasını Hep Bir Başkasından istersiniz Kimsiniz Nesiniz
Hiç Nalları Dikmiyeceksiniz Dimi.!

Güncellemeler:
7gün Herkese güzel yorumları için çok teşekkür ederim.
"ENG " gönül isterdi ki hepenize verebilmek ama
iki'kişi seçicem aranızdan tekrardan;
teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.😊

3|1
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Mutluluk arayan insanlar varya elindekinin değerini bilmez gözünün önündeki görmek istemez hallerine şükretmezler oysa bilseler şükretmenin kalbi temizlediğini bereket getirdiğini ama yok dediğin gibi herkes fazla, fazla istiyor güzel yaşamak yerine kirletiyorlar herşeyi.

0|1
    0|0
    • 8gün

Çok güzel açıkladın teşekkür ederim.
      Farkındalık sahibi olsan insaları görme görebilmek çok güzel bir duygu.😊

• 7gün

Onlarda da vardır hayır. Bazen hatalar yaparız bir daha yapmam dersin yine yaparsın sonra yine üzülürsün en sonda anlarsın bir daha yapmaman gerektiğini. Bundan sonra mantığını kullan.

• 7gün

Kulanmaya çalışıcam mantıksız bu dünya da.
      Teşekkür ederim tafiyelerin için. 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Edibali damadı Osman gaziye ''Eline , diline ve beline hakim ol, adil ol ki adalet dağıtasın.''diye öğüt vermiştir.. Yani insan egosunu baskı altında tutabilirse insanlık erdemini taşıyabilir.. Hırs ve kıskançlık insanı her zaman kötülüğe sürükler.. Neyse ki Allaha çok şükür hiç aç gözlülük yapmam o nedenle de mahçup duruma düşmedim.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Turkiyede zenginliğin bir limiti yok çünkü Finlandiyanin en lüks şehrinde denize nazır evler 100 metrekare daha üstü yok evler hep apartman mustakil degil zenginligin bir limiti var bizde 2 katli 3 katli evler yok yatlar katlar dunyada alacak birsey kalmadi diye marsdan arsa alıyorlar düşün artik lüksün sınırını tanımıyorlar

0|1
    0|0
  • Olması gereken elindekiyle yetinmek haline şükretmektir. Zamanında sağ kulağım sağır olduğu için çok üzüldüm ama sonra halime şükrettim benden kötü olanları gördüm. Övünmek için ya da burada atıp tutmak için söylemiyorum her zaman demek doğru olmasa da elimdekiyle yetinmeyi bildim umarım bundan sonra da böyle olurum.
    İyi geceler bayım 😊

0|1
    0|0
  • Tammmda bugün sorguladığım konu. hayatın anlamını yitirdiği nokta lütfen böyle aç gözlü olan varsa bir araştırıp kutadgu biligden ögdilmiş ile aytoldunun konuşmasını okusun

0|1
    0|0
  • Artık gerçekten insanları çözmeye çalışmıyorum.

0|2
    0|0
  • Nefis ister her şeyi ister önemli olan nefsi koreltebilmek..

0|1
    0|0
    • 9gün

Haklısın insan önceliğin kendi tenakuzun da aklı iyi kötüye yoracak ki paka cıksın.

• Ölümü unuttuk çünkü... Mezarlar Osmanlı zamanında yakın yerlerde olurmuş. Şimdiyse olabildiğince şehir merkezinden uzaktalar.

En büyük sebeplerden biri de toplumun ahlak seviyesinin gün geçtikçe alçalması. Sonumuz hayır olsun

1|1
    0|0
  • haklısın işte hep bunlar yüzünden
    dünya yaşanılmaz hale geliyor. başka diyecek bişey yok

0|1
    0|0
  • Hepimiz etten kandaniz. Paylasmasini ogrenemeden ac olmadan acin halini anlaymadan giden nice insanlar war

0|1
    0|0
  • Şimdi pesimist cığım genel konuşmak gerekirse insanlar onun var benim daha iyi olsun kafasindalar ki kimse onun kolu bacağı yok buna da şükür demez

0|2
    0|0
    • 9gün

İste ben onu diyorum da ne fayda.

• 9gün

Sakın ol şampiyon sadece ornek verdim doğru bir davranış değil herkes de sen değil 5 parmağın 5 i bir olmaz sonuçta

• 9gün

O da doğru fevriyim biraz.😅

• çünkü bencil doyumsuz açgözlü anne babalar çocuklarını daha açgözlü daha doyumsuz yetiştiriyorlar

0|1
    0|0
  • Kime kizdin bakim yavrum sn :D

0|0
    1|1
  • Eger bir secenegim olsaydi bu deviri secmezdim.. Herkes cikarci oldu kimseye güvenilmiyor, herkesin gözünde para var ve para icin herseyi yapan insanlar var

0|1
    0|0
    • 8gün

inan bana bende aynı durumdan muzdaripim.
      ne yazık insanlık parayla batmış yazık.!

• 8gün

😄anlamli

Ben ailemden böyle gördügüm icin hem icimde var iyilik yapmaya.. Bazi insanlar hak etmiyor. Ama eger onlar gibi davranirsan farkin kalmaz ki onlardan

• 8gün

ne güzel.😊

• BRAVO duygularima tercüman oldun helal:)

0|1
    0|0
  • Degilim

0|1
    0|0
  • İyisini istemek hakkım..

0|0
    0|1
  • Ac gozlu degilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben aç gözlü değilim paşam ya

Ademoğlu öyle evet, bir dağ altın ver ikinci dağ altınım nerde der...

Evet hiç ölmeyecek gibi yaşıyorlar...

Çok haklısın... Bu soru günün sorusu yapılsın.

#KizlarSoruyor ; bu soruyu gündeme al evlat

0|1
    0|0
  • Allaha şükür değilim yaa

0|1
    0|0
  • sana nefisle cevap vereyim. nefsin kölesidir aç gözlülük şayat olamasaydı nefis, dünya uygun olmazdı yaradılan çünkü nefiz bizim dünyada kazanmaya teşvik ediyor ve çalışmamıza şartlıyor ona hitabende yanında iman bulunuyor iş bu ikisini iği kulanan binici ömür sermayesini ne güzel kulanmış oluyor kadeşim selametle

0|1
    0|0
  • Soran melek mi acaba?

0|1
    0|0
    • 9gün

😊 tebessüm ile başlayayım ozaman.
      Ben ki adaletsiz hayatın cıkmazların da
      adaletli olmayı benimsemiş
      teferrüt olmuş bir şahısım
      Ne yazık ki bu kirli hayata ne akım ne de bir pakım.

• 9gün

Seytanin en buyuk kandirmacasi Allahin adini kullanarak insanlari yanitlmasidir

• 9gün

bugünkü "türkiye" şartları ve gerçekleri bariz ortada.!

• had safhada hemde egoları kibirleri almış başını gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...