İçinizden gelmediği halde bana bir şey ısmarla diye ısrar edenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son derece itici hoşlanmadığım biri 40 yıllık dostummuş gibi herkesin içinde çalıştığım yerde benim onlara yemek ısmarlayacağım yalanını attı. Bende öyle birşey yok dediğim halde hadi hadi diye ısrar etti. Açtım ağzımı yumdum gözümü Allah ne verdiyse saydırdım. Bunlardan nefret ediyorum. Önceden hayır diyemezdim içime atar altta kalmamak için susardım. Şimdi böylelerini arama arıyorum ve en büyük zevkim onları toplum içinde azarlamak. Sonuçta her istediğini söyleyen istemediği şeyleri duysun duymalı ve de duymak zorunda. Asla pinti paragöz değilim ama bu konu çok önemli.İçinizden gelmediği halde bana bir şey ısmarla diye ısrar edenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Böylelerine mesafe koymalı acımamalı
    17%(1)22%(2)Oy Ver33%(1)
  • İçimden gelmedikten sonra babası gelse umursamam
    50%(3)56%(5)Oy Ver67%(2)
  • Başka şekilde düşünüyorum
    33%(2)22%(2)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böylelerine mesafe koymalı acımamalı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evettt sonuna kadar haklisin bende bir defasinda actim agzimii o gun bugundur kimse bir sey diyemiyor genelde alman usulu olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence yaptıgın yanlıs bı hareket acık acık ısmarlamıcam dıyebılırdın saydırıp rencıde etmek azarlamak cok yanlıs

0|0
    0|0
    • hiçte yanlış değildi çünkü önce hayır dedim ısrar etmesine dayanamadım kim ki ne hakla bana manevi baskı yapmaya çalışıyor? Kendisinden istediği zaman başkasına neler dememişti ki?

Erkekler Ne Diyor 1

• elimde değil sevmedigim biride olsa ısmarlarız :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...