Starbucks'ta ders çalışıyor musunuz?

Arkadaşlar evde bir sürü küçük kuzenlerim oluyor ve asla vizelere falan çalışmak için ortam bulamıyorum. Starbucks genelde ders çalışmak için uygun oluyor diye düşünüyorum, siz starbucksta ders çalışır mısınız veya çalışanlara karşı içinizden evinde ocağında niye çalışmıyorsun buralarda sürtüyorsun diyor musunuz?

0|0
6|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence kütüphaneye git sabah git akşama kadar kal orada. Kültür ya da gençlik merkezlerinde kütüphane olabilir.

1|0
    0|0
  • Starbucksta hayatta çalışamam. Benim çalışacağım yerde çıt çıkmayacak o yüzden en uygun yer kütüphane::)

1|0
    0|0
  • Bir kez yapmistim.

1|0
    0|0
  • söylemem diyen yalan söyler illaki söylemiştir ama o öyle dedi bu böyle dedi diye yaşamıyoz biz demi kendimiz için yaşıyoz

1|0
    0|0
    • 8gün

Çok doğru o düşünceyi benimsesem yaşam kalitemi arttıracağım ama malesef hala elalemi düşünüyorum.

• 8gün

Kesinlikle, görüşünüz için teşekkürler.

• 8gün

rc ederim ben teşekkür ederim böyle güzel bir sohbete eşlik ettiğin için

• Hayir

1|0
    0|0
  • Kütüphanede kahve içerim, Starbucks'da ders çalışırım adetim böyle işte.

1|0
    0|0
  • moda olmuş. "starbucks da ders" adını duyunca bile sinirleniyorum.

0|0
    1|0
  • hayatmda starbucks a gitmedm

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye gidip çalışabilirsin. Gösterişe gerek yok.

0|0
    0|0
    • 8gün

Gösterişten değil evime yakın kütüphane yok ve burada ki starbucks genelde sakin oluyor.

• 8gün

Piki o zaman

• Hayır

0|0
    0|0
  • Gel çalış Starbucks ta.. Bizde karı kız kesmeye gidiyoruz.. Gel seni de keseriz..

0|0
    0|0
    • 8gün

tamda bu

• 8gün

Bir kere kafamı kaldırmamışımdır genellemelerden de nefret ederim. Benim çalıştığım yer gayet sakindi ders çalışmak için uygun ortam vardı.

• 8gün

tamam sen namuslusun bacım. gözün harama hiç bakmaz. cennetliksin

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben çalışmıyorum çalışana da niye evinde çalışıyo falan demem de starbucks senin evinden de beter bir yer değil mi? Çok kalabalık orda da çalışamazsın ki. Onun yerine daha küçük kafe tarzı bir yere gidebilirsin. Ben ders çalışmıyorum da gidip kitap okuyorum bazen mesela

1|0
    0|0
    • 8gün

Benim gittiğim yeni açıldı keşfedilemediği için kalabalık değil, evime yakın olduğu için orayı tercih ediyorum, görüşün için teşekkürler

• 8gün

O zaman olabilir haklısın ben kendi gördüğüm şubesine göre yorum yaptım :D rica ederim iyi çalışmalar şimdiden

• Starbucks' a toplasan 2-3 defa gitmişimdir. O da acelem olduğu zaman içecek almaya. Normal kafelere gitmeyi daha çok severim

1|0
    0|0
  • Kütüphane gibi bir yerde ders çalışmak var iken Starbucks'ta ders çalışmak neyin kafası?

0|1
    1|0
    • 8gün

Evime yakın kütüphane yok ve çok sessiz ortamda uzun süre derse odaklanamıyorum

• 8gün

Peki o halde. Ama neden özellikle Starbucks? Bu gösterişten başka bir şey değil bence.

• 8gün

Çünkü ortamı çok müsait geniş ve büyük masaları var, koltukları rahat, kahve çeşitleri damak zevkime uyuyor ve diğer yerlere nazaran daha az serseri tipli insanlarla karşılaşıyorum.

• Kütüphane en iyisi o yerler pahalı oluyor

2|0
    0|0
  • Uygun ortam varsa neden olmasın

1|0
    0|0
  • alakasız furya

0|0
    0|0
Yükleniyor...