Bu adama sinir olmaya başlayan bir tek benmiyim :) ?

Bu adama sinir olmaya başlayan bir tek benmiyim :) ?

0|0
5|30

Erkekler Ne Diyor 30

• Ak Parti yatsın kalksın bu adama dua etsin. Çünkü gerçek muhalefet böyle olmaz ak parti gerçek muhalefet ile karşılaşmadı. Süleyman Demirel'in eski videolarını izleyin onun gibi biri muhalefet partisinin başında olsaydı ak parti 2010 senesinde bitmişti. Kılıçdaroğlu apartman yöneticisi bile olamaz. Hey yavrum hey.

0|0
    0|0
  • bu adamı hiç sevmedim sevmemde bu chp nin başına gelenlerde bir sorun mu var anlayamadım hepsi ayrı bir problem...

0|0
    0|0
  • dedikleri doğru. şangay beşlisi denilen ülkeler dikta ile idare ediliyor. hatta türkiye o ülkelerin yanında finlandiya gibi kalır. gidip yaşayanlara sorun tanıdığınız varsa. daha bugün bir arkadaşla konuştum. çinde bir sene falan yaşamış. anlattı durumu. bence yanlış bir şey söylememiş kemal kılıçdaroğlu. tabi bu yine de avrupanın takındığı tavrı çok da haklı çıkarmaz. o ayrı bir konu.

0|0
    0|0
  • Akp liyim ama bu denyo yüzünden düzgün bir muhalefet olmaması yüzünden akp har vurup harman savuruyor. Gidip mhp ye vereyim şu akp yi sıkıştırsın biraz dedim o da olmadı

0|0
    0|0
  • dünyanın en büyük ekonomisinin bir arada olduğu birliğe bile karşı çıktı yaa.. ben bir abdest alayım.

0|0
    0|0
  • Bu Adam diycem ama Pardon Bu pic kurusunun ATAMIZIN partisinin basinda olmasi basli basina hata zaten

0|0
    0|0
  • Bırak böyle devam etsin, böyle giderse önümüzde ki seçime chp barajı bile aşamaz emin ol :D İşimize gelir

0|0
    0|0
  • Galiba

0|0
    0|0
  • Evet buna sinir oluyorum. Bunun bir tık üstü püskevitçi ye sinir oluyorum. Onun da 5 tık üstü uzun a sinir oluyorum. Uzunla aynı derecede sinir olduğum fıskiyeci de beni illet ediyor.

0|0
    0|0
  • Aklım siyasete erdiğinden beri önce CHP'liyim ama bu o*opu çocuğu Kemal yüzünden partim amacını ve ilkelerini unuttu

0|0
    0|0
  • Sırf muhalefet olmak için muhalefet ya bbu adam

0|0
    0|0
  • Cidden CHP iyice uzaklasti Ataturk mantigindan. Sogudum iyice bende.

0|1
    0|0
  • Kemali sevmem ama mantıklı avp birliğine giremiyen şangay a nasıl girecek ne vaadedip girebilecek bunları düşündünüz mü

0|0
    0|0
    • 9gün

şangaya davet ettiler çin başvuru yapılırsa oylarız dedi kırgizistan da bugun yeniledi bir nevi Türkiye için bir dönüm noktası olabilir dedi

• 9gün

Şaka gibisiniz ya türkiye nin piyasası kime bağlı avrupa ve abd ye. Senin şangaya üye olman o devlerin ambargosuna uğraman ve cezalandırman gerek. Şimdiden Avusturya şimdiden silah ambargosu koydu gerçekçi olun biraz ya

• 9gün

koydu da ne oldu değişen bir şey var mı Şu an yok uzun vadede olmaz zaten 2 tür silah satın alıyorduk onlardan bide iha moturu alıyorduk tek üreten de Avusturya değil ayrıca Avusturya dediğin ülke Türkiyenin b*ku bile olamaz açıkcası bu durumu devletin iplediğini bile sanmıyorum ayrıca ekonomi konusunda bağlı ama Türkiyenin gümrük kurallarında yıprandığıda bir aşikar boğazlarda bile hala sözleşmelere tabiyiz şangaya girersek 100cü yılda boğazları istediği gibi denetlemeye başlarız Avrupa Türk düşmalığı var ne kadar farkındasın bilmiyorum ama adamların 3te 2.5 bizi istemiyor zaten bu diretme neden 50 yıldır? ayrıca Asya ülkeleriyle Ticaret yapmayada hak kazanıyor 2017 de hindistanda şangaya katılıyor ve nüfüs bakımından Dünyanın yarısı şangaylı oluyor zaten :D Avrupaya göre ekonomik durum olarak kötü ama güvenlik bakımından natoyla olduğumuzdan daha iyi konuma geleceğimiz girmeden belli zaten doğuda terör sorunu kalmaz cünkü şangay dediğin zaman ilk hedef ülkelerin güvenliği oluyor

• Taa chpnin başına geçtiği zamanlarda bişey sanmıştım Atatürkçü falan diye ama yok terörist spermiymiç

0|0
    0|0
  • la nasıl sinir oluyonuz şu adama ya tam karikatürlük herif baktıkça gülüyom ben :D

0|0
    0|0
  • Açık konuşmak gerekirse bende chpliyim ama bu mal chpnin başındayken oy vermem

0|0
    0|0
  • kılıçdaroğlu chp nin yüz karası mahvetti ortalığı bir liderlik vasfı bile yok hala orda oturuyor

0|0
    0|0
  • yenimi başladın daha

0|0
    0|0
  • Bizde senin gibilere sinir oluyoruz

0|0
    0|0
  • Hangi adama

0|0
    0|0
  • Katkısız malınn teki

0|0
    0|0
  • keMAL sonuçta

0|0
    0|0
  • çomar :)

0|0
    0|0
  • Bu adam piyon

0|0
    0|0
  • Lan bir destek olun disardan vuruyorlar icerde birbirnizi yiyin ama disariya karsi bir olun

0|0
    0|0
  • Bu adama diyerek hata yaptin :)

0|0
    0|0
  • Ne dedigini bilmiyo.

0|0
    0|0
  • Sinir olma yazık herkesin kusuru var napçan Allah sevdiklerine sabır versin

0|0
    0|0
  • yürüyen merdivenleri ters çıkan salağı en önde gideni

0|0
    0|0
  • Daha yenimi sinr oluyon :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu adam akpartinin bu kadar sükse yapmasında büyük rol oynuyor net! Böyle muhalefet mi olur lan? Olayı bence tamamen yanlış anlamış. Sözlükten açıp anlamına bakmış sonra da demiş ki ben en iyisi her şeye karşı çıkayım. Komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Yalniz degilsin

0|0
    0|0
  • türkiye arkanda sanırım

0|0
    0|0
  • baştan beri o kanıdayım

0|0
    0|0
  • Diktatör dediği Çin'in lideri Mao, Atatürk'ü övüyordu. CHP şaşırdı iyice