Birinin İcki ictigini nasil anlarsiniz?

Soru gayet açık birinin içtiği nasıl anlaşilir? aslinda anliyo gibiyim kiz arkadasim arkadasinin dogum gunu partisine gitti yazmadi bana bir süre sonra dondü aradi falan sesi sarhos gibi yamuk konusuyo midem bulaniyo başım agriyo diyo sizce icmismidir?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Anlaması kolay aslında alkol beyini uyuşturduğu için bir insanın karşındaki rahat konuşması zor ve şaşırtıcı soru sorduğunda çok rahat cevabını veriyorsa azcık saçmalıyor sa bile anlarsın aslında anlamanın en iyi yöntemi ağzını koklamak

0|0
    0|0
    • 13gün

Ya şoyle söyliyim ictinmi diyorum cik diyo kizim cevap versene diyorum cik diyo ciklayip duruyo sonra ictikmi acaba falan diyo

• 13gün

Sağolasin bir kendine gelsin de ondan sonra konuşurum onunla

En İyi Erkek Görüşü

• Konusması kayıyormus, midesi bulanıyormus bir de alakasız cümleler kuruyorsa icmistir büyük ihtimal.

0|0
    0|0
    • 13gün

Alakasiz cumle kurmadi konusurken amma dedigim 2 sey vardi agiz kaymasi ve mide bulantisi

• 13gün

Hayir hic bisey tembihlememistim ama icmezdi yani guveniyodum o konuda simdi celiskiye dustum bu haraketlerinden

• 13gün

Ya sonucta parti, biraz icmisse bile senin yanlıs anlamandan korkup icmedim diyordur. Alkol mevzularına cok takılmamak gerek bana kalırsa ama burada asıl mevzu yalan söylemesi herhalde.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...