Herkese +1. Ne olur yalvarıyorum cevap yazın. Çok önemli benim için. Sizce neden böyle yaptılar?

3 tane eltim,3 tane kayınbiraderim var. En küçükleri benim. Kayınbabam 3 oğlunada ev aldı. Bize de ev aldı sağolsun. Ama eltilerim ve kayınbiraderlerim eşime ve bana "güle güle oturun hayırlı olsun"demediler. Sizce neden böyle yaptılar?

0|0
12|8

Erkekler Ne Diyor 8

• salla gec cekemiyolarlardur

1|0
    0|0
    • 15gün

Neden kıskansınlar ki. Kayınbabam onlarada ev aldı.

• 15gün

Büyük eltimin evi 10 yasında, diğer eltimin evi 7 yaşında, diğerinin evide 6 yaşında. Benim evimde 16 yaşında. neden kıskansınlar ki beni?

• 15gün

onların gözünde 1 metrekare bile olsa yeter kıskanmaya bunu ancak miras paylaşımında anlarsın

• ev aldığına dua et takildigin şeye bak gerçekten hayatta tek sorununuz bumu yaaa millet sogukdan geberiyor dışarda bencillik etmeyin bence 😉

1|0
    0|0
  • akraba değil onlar AK-BABA

1|0
    0|0
  • Hasetlik mi var acaba

1|0
    0|0
  • bir hayırlı olsuna gelemediler mi?

1|0
    0|0
  • Evi alalı ne kadar oldu

1|0
    0|0
    • 15gün

4 gün oldu

• 15gün

Hayırlı olsun güle güle oturun ama daha çok erken bence gelip gayırlıolsun derler

• demezler

1|0
    0|0
  • ayıp etmişler. ama boşver takma kafaya. mümkünse benim akrabalarım benden uzak dursunlar hiçbirini sevmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kızlara ev almamış yani oğullarına aldı demişsin bu durumda niye seni tebrik etsinler ki? onlarda aynı babanın çocuğu ama onlara ev yok bu haksızlık olarak geliyor bana
    erkeklere gelince belki senin kocan veya sende onlara dememişsinizdir ya da evi siz almadınız. Biri kendi parasıyla ev alınca hayırlı olsun denir size ev verilmiş. Hediye edilmiş yani sizin aldığınız bir şey yok bu durumda gereksiz görmüş olabilirler. Oğlanlara babalarından birer ev işte sıradan bir durum gibi görmüş olabilirler abartma bu kadar takmayın bunları aman dese ne demese ne

0|0
    0|0
  • Aman boşver bunu mu takıyorsun demezseler demesinler sen eşine ve yuvana bak

1|0
    0|0
  • Acaba neden :D

1|0
    0|0
  • Kiskanmislardir :)

1|0
    0|0
  • nebilim anam aldiklarina dua et

1|0
    0|0
  • hasetlik yapmışlardır

1|0
    0|0
  • Kıskanılıyo olabilirsin

1|0
    0|0
  • Uf ne kadar onemsiyorsun aaa

1|0
    1|0
  • Şöyle bir ata sözü var kuma kumayı çekerde elti eltiyi çekemez diye boş ver ya tek derdin bu olsun 😉

0|0
    0|0
  • Pis kıskançlar

0|0
    0|0
  • amaaannn

1|0
    0|0
  • senin evin daha güzeldir kıskanmışlardır

1|0
    0|0
    • 15gün