İnsanlar cok kotu be abi?

bu yaz bir cocukla cikiyordum ama o okadar capkindi ki anlatamam.. benimle gorusuyo opusuyo sonra gidiyor baskasiyla goruusyo opusuyo sonra yine benim yanima sonra yine otekinin yanina... ve sonunda pes ettim ve kufur ettim.. ondan once o hollandaya gidicekti ve sabah onun evine gittim supriz yapmaya ciddi saniyordum onu oysa ki onun dusunceleri benim gibi degilmis neyse ben kendimi vermedim.. ve evden giderken onun gizlice tshirt'ini aldim tam o aksam onu goruyorum baskasiyla ve bana kotu kotu bakiyo bana neden kotu bakiyo ya alla alla... o ciktigi kizla ben cok anlasiyordum ama cikmiyorduk sadece tanisiyorduk.. ve bende o yakinda benimle ilgili bisi konusmus bende yazdim orda anlasalim falan filan ama bu kiz gidiyor o erkege herseyi anlatiyor ve erkek bana yaziyo niye arkamdan konusuyorsun ve bana kufur ediyor.. simdi benim sevgilim var baska kotu seyler konusmasin ama onun aramda bisi olmadi ya.. ama yinede korkuyorum bu tshirt olayi falan yanlis anlasilmaasin.. napicam ben simdi?:( neden boyle kotu inssanlar var ben anlasmaya bakiyorum onlar bana kotuluk yapiyor.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...