Ne zaman düzgün ve kafa dengi bir arkadaş bulacağım?

Okulumdaki çoğu kişi cahil. Atatürku sevmiyorlar yarisi afedersiniz krt. Okul seviyesi dusuk. turanciyim Atatürku çok seviyorum , fasistim. okul disindan da nasil bulacagim internet ve mekanlar haricinde? arkadaş cevremi degistirmek istiyorum sinir hastasi oldum lütfen nerden bulacağım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Niye o insanların hakkı yok? En az senin olduğun kadar onların da hakkı var. Onlarda birer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı. Ama tabi kendi ülkemizi kuracağız vs vs saçmalık. Önceden biz kurmuşuz sizde kursaydınız başkasının olanı elinden almaya çalışmakta beyin nesi. Ben gitsem amerikaya bu topraklarda ben de yaşıyorum chigago bölgesini kendine alıcdm burayı bana verin desem adamı me yaparlar kim bilir.

0|0
    0|0
    • Kürtlerin ve ermenilerin hakkı yok bu toprakta olamaz da.

• o zaman senin zihniyetinin ben neyse

En İyi Kız Görüşü

• hiç belli olmaz kısmet böyle isler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cahil demen hoş değil. Atatürkçü olman sana kürtleri aşağılama hakkını vermiyor... Atatürkçü değilim ama saygı duyarım. En azından insan görüşlerini meczupca reklam yapmayı bırakıp kendisinrçe yakışanı ifade etmelidir. Atatürkçü olup Atatürkü temsil etmek bu türden bir karaktere yakışmaz. Onun yolundan gidiyorsan onun vasfına uygun bir karakterin olmalı siyasi görüşlerle doldurulacak kadar boş bir kafa Atatürkçü birine yakışmaz

0|0
    0|0
  • Kızım bence sen canımsın artı cahilsin Atatürk Tarancı mıydı acaba? Ya da senin söylediğin gibi bir milliyetçilik anlayışına mı sahipti sen bunları öğren.

0|0
    0|0
  • 😊😊 Ee herkes ataturk u sevmek zorundami? Peygamber efendimizi sevmeyenler bile var acaba onlar icinde ayni tepkiyi verir misin

0|0
    0|0
    • Verirdim. Ve evet herkes Atatürku sevmek zorunda. Sevmeyenin turklugunden şüphe duyarim. Cok afedersin ozur diliyorum soylecegim kelime icin ama k*rtler ve ataturku sevmeyenler benden uzak dursun

• Buradan soylemek kolay oluyor

• reelde soylerim

• yapacak bir şey yokk :D :D facebookta okulda öyle gruplar oluyo onlara takıl

0|0
    0|0
  • türkiyenin yarısı sevmiyor atatürkü nerdeyse. boşversene. ne bekliyorsun bunlardan

0|0
    0|0
    • Toplayıp katletmek gerek bunları

• öyle dememek lazım. bu tür şeyler hiç bir zaman iyi sonuç vermez. tarihe cani diye geçersin ve sevmeyenler çoğalır. insanlara sevdirmek gerekir. korkuyla olan işten hayır gelmez.

• Sıkıntılı

0|0
    0|0
  • Şehir?

0|0
    0|0
    • İstanbul

• Gel arkadaş olalım bende İstanbuldayım

• hangi semt? normalde İstanbul'da yaşıyorum ama okuldan dolayı Trabzondayım. Arkadaş çevrem hep Türkçü - Turancı Yardımcı olabilirim

Kızlar Ne Diyor 1

• Atatürk'ü seviyosun ve faşistsin demek. İkisinden birinin ne olduğunu bilmiyosun o zaman.

0|0
    0|1
    • Atatürkte milliyetçi. Dersim katliamini da yapti
      "Turkiye turklerindir"
      " bu topraklarda ermenilerin (kurtlerin) hakki yoktur"

• Çok eksik bilgin var güzelim, biraz daha araştırabilirsin.

Yükleniyor...