Ergenlikte dışlanmak?

Bazı ergenler neden dışlaniyor olabilir? Onyargisiz cevaplar bekliyorum.

0|0
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Ergen olduğunu kabul etmediği için

0|0
    0|0
  • Olu ole

0|0
    0|0
  • Şeytanlık yapamadığından adamca hakça yaşadığından dürüst olmaya çalıştığından

0|0
    0|0
  • Diğer ergenlerin hard ergenlik geçirdiği için dışlanabilir.

0|0
    0|0
  • Çirkindirler

0|0
    0|0
  • Ben hem çocukluğumda, hem ergenliğimde hem gençliğimde dışlandım.
    Nedeni ise trafik kazası geçirmiş olmamdı, benim akıl hastası olduğumu düşünüyorlardı.
    İşte bu yüzden 20 yaşında bile 45 hissederim, umarım yaratanın geçerli bir mazereti vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazıları çok üstlerde yaşarken, bazıları daha kolay atlatıyo bu dönemi. Kafalarda farklı olduğundan, daha uçlarda yaşayan dışlanır. Sadece ergenlik için değil, genelde de böyle bu

0|0
    0|0
    • 9gün

Mesela ruh hali değişken biri zor mu geçirir bu dönemi? Daha hassas duygusal biri.

• 9gün

Peki karakter kaç yaşında oturur? Bir de daha Uçlar dedin ya ondan kasıt ne

• 9gün

ya mesela benim ergenlikte yaptığım en uç şey, kırmızı ruj sürmek istemekti ama evden kaçan arkadaşlarım da oldu. karakterin oturması da yaştan bağımsız daha deneyimle alakalı ama erkenlik belirtileri 19-20de fizyoloji olarak 20-25 arasında da karakter olarak oturur aslında. o tamamen kişinin yaşanmışlığıyla alakalı

• Çevresindekilere fazla yüz verdiğinden

0|0
    0|0
  • bazilari kimse beni anlamiyo moduna cok girdigi icin bence kendi kendilerini soyutluyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...