"Herkesle aram iyi olsun" mantığında olan insanlar hakkında düşünceniz ne?

Kimseyi eleştirmeyen, "herkesle aram iyi olsun" mantığında olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
15|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Süper soru süper bağlantı... Oylelerini hiç sevmem. Resimdeki de harika bir örnek o sevimsizleri ifade eden.

1|0
    0|0
  • Eleştirmeyen insana uyuz olurum.. Hiç bir fikri yok gibidir, ottur..
    Herkesle iyi geçinmek ayrı bir şey ama..

0|0
    0|0
  • Hic sevmem öyle kişileri tarafını seçmeli insan. Doğruya doğru yanlışa yanlış denilebilmeli

0|0
    0|0
  • En guzelini yapiyor. Dusman edinip neden basina bela alsin ki?

0|0
    0|0
  • Beyaz iyidir yaa 😀

0|0
    0|1
  • Rahat, pratik ve mantıklıdır

0|0
    0|0
  • çıkarcı olurlar bide ilgi odağı olmak isterler.

0|0
    1|0
  • ben öyle biriyim herkesle aramı iyi tutmaya çalışıyorum ne kadar başarıyorum bilemiyorum

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• Eleştirilmesi gereken durumlarda eleştirmeyen, sadece göz boyama ve insanların gözünde iyi olabilme rolü yapan insanlardan tiksiniyorum.
    Fakat bunun dışında art niyetli olmadan sadece çevresinden biraz ilgi görmek istediği için bu sözü kullanan insanlara saygım sonsuz.

0|0
    0|0
  • Polıtık buluyorum ve sevmıyorum o tarz ınsanları su ne yone akarsa oda o yone gıtmesın

0|1
    0|0
  • Nietzsche der ki: “Sürü, dünyaya egemendir ve özgür olanı dışlayan bir tavırla hareket eder. Bu tip insanlar, hayatın sertliğine karşı tek başlarına karşı koyamazlar. Mutlaka bir çobana ihtiyaçları vardır. Büyüğü dinler, koşulsuz, sorgulamasız saygı gösterirler.”

0|1
    0|0
  • Onların ki bana dokunmayan yılan bin yasasin düşüncesi.

0|0
    0|0
  • korkaklıktan iyi olmak

0|0
    0|0
  • O mantığı olanları ciddiye almıyorum. Neden? O mantığını gerçek hayatta uygulaması başarılı olan biri olsaydı ciddiye alırdım.

0|0
    0|0
  • Onlar genelde yalaka ve birine yaslanan insanlar.. Karın doyurmada ve ego tatmin ederek şişirip karşısındakini iyi hissettierek kendisine pay çıkarmaktır.. ama ben kendi düşüncemi savunurum hep. Hiç yalaka olmadım olmam da. Ben yallnız doğmuşum zaten yalnız da yaşarım benim fikirlerimle aynı görüşte olmayabilir ama saygı duymuyorsa geldiği gibi gider.

0|0
    0|0
  • Etliye sütlüye bulaşmayan sakın ve zeki insallar

0|0
    0|0
  • Ekmeğinin peşindedir

0|0
    0|0
  • Herkesin arkadaşı olan kimsenin dostu değildir

0|1
    0|0
  • Yapmacık olduklarını

0|0
    0|0
  • Yalaka

0|1
    0|0
  • düğünde daha çok altın takılır :D

0|0
    0|0
  • yani böyle bir durum söz konusu bile değil bence olmuyor herkesle iyi geçinilmiyor benim görüşüm illa birilerinle bir sıkıntın oluyor ama böyle kişiler bana dokunmayan yılan bin yaşasın gibi

0|0
    0|0
  • beyaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...