Aileme yük gibi hissediyorum ne yapmalıyım?

Üniversiteye tekrar hazırlanıyorum, 3 sene bir bölümü okudum, birçok dersten kaldım zaten boşuna okuyorum yani. Başka bir bölümü okumak istedim ben de ayrılıp. Öyle yaptım ama evdeyim, ders çalışıyorum güya ama baskı var evde bunu hissediyorum. Ailem benim bu durumumdan hoşlanmıyor gibi. Hele babam? Sevmiyorum babamı zaten bir garip adam. Bırakıp başka yere gitsem diyorum ama anlaşamıyorum insanlarla hemen sinirleniyorum kavga çıkartıyorum, kafa göz giresim geliyor. İlaç falan da kullandım epey. Hiçbir işe yaramadı. İyice umutsuzlaşıyorum artık bölümü de kazanamam sanıyorum. Ailem bile benim yanımda olmadıktan sonra ne yazar ki? Arkadaşlarım bile hiç yok, kavga ettim hepsiyle. Kısacası yapamıyorum artık bezdim ya. Dışarı çıktım çalıştım bir süre ama abuk subuk insanlar, kafede çalıştım dünyanın en gereksiz yerleri zaten kafeler. Abuk subuk patron, abuk subuk insanlar, doğru dürüst para ödenmiyor eşek gibi çalış. Enerjim de kalmadı sınava daha neredeyse 1 yıl var. Ne yapacağımı sormayacağım aslında intihar edip çekip gitmek istiyorum da, bakalım yaparım belki ilerleyen zamanlarda.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Belli bir yaştan sonra eli para tutması gerekiyor düşencesinde ailen 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...