Bir insan neden hep yanlız ve umursamaz takılır🤔?

Okulda biri var; tenefuslerde bizim sınıfta pek arkadaşı olmamasına rağmen kafasına göre her tenefus geliyor, siraya ayaklarıni uzatıyor, hic doğrus konuşmuyor -bazan arkadaşlariyla konuşup, gulup geçiyor ama genelde sessiz- , dün de öğle arasında kaldırıma oturmuş durgun durgun bakarken gördüm. Baska arkadaşlarima sordum niye hep tek takılıyor ve sessiz diye, o hep öyle dediler. Mutlaka önemli bir özel sebebi olmalı, merak ettim açıkçası.

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Kalabalıklar içinde yalnız kalmak diye bir mevzu var. Bazı insanlar için en büyük kalabalık bile sessizlik. Bazı insanlar için ise en insansız ortamlar bile kalabalık olabilir. Kısaca mizaç mevzusu. ☺️

1|0
    0|0
    • 13gün

Özel yeteneklere dayananabilecegini düşünüyorum.

• 13gün

Karakter analizimin çok daha gelişmiş olması lazım, zor yani...

• 13gün

Analiz çok uzun soluklu, bilgi, edinim, tecrübe gerektiriyor. Eğitimini almak dahi yetmiyor tam manasıyla hiç bir zaman. Şekil a B c şahsım. Çünkü çok geniş ve insan kitlesi çok değişken. Tam analiz diye bir olay yok kısaca kısmi olabilir..

• Sevwr

0|0
    0|0
    • 13gün

Ben zeka gibi özel sebeplere dayanabileceğini düşünüyordum. Umarım aşk acısı gibi bir saçmalık değildir :D...

• git sor

0|0
    0|0
    • 13gün

Sorsam sanki açık açık duygu ve düşüncelerini ifade edecek :D

• 13gün

Daha önce böyle insanlardan üstün zekalı olmasından suphelendim -ki suphelerimde haklı ciktugimi da gordum- ve âdeta ilham verircesine konuştum, konusmalarini sağladım;salak salak 'hmm' falan diyip gittiler...
      Mesela dun okul çıkışı yanından geçtim;yanına gidip 'merhaba, nasilsin? Seni hep bizim sınıfta görüyorum, yanliz takilmayi seviyorsun genelde herhalde. Niye bu kadar yanlizlik ya😅?' falan gibisinden ayak üstü muhabbet edicektim ama bir de yanlızlik falan diyince şüphelenicek, yanlis anliyacak diye cekindim, konusmadim.

• 13gün

aferin sana boş ver elleme sen kendi haline bırak

• Ona soyle ki yalnizlik Allaha mahsuldur :D :D...

0|0
    0|0
  • Zeki dir

0|0
    0|0
  • bosveeer bende merak ettim okudum sorunu ogrenince bosverdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı ben.

0|0
    0|0
  • eğer hoslandiysan ki ilgini çekmese buraya niye yazasın merak bahanesiyle konuşmayı denemelisin

1|0
    0|0
    • 13gün

Hayır, hoşlanma değil de ilgimi çekiyor diyebilirim. Bu sadece aşk olarak değil. Okulu ve yaşıtlarıyla anlaşamayan, başarısız olan insanlar üstün zekalı ve yeteneklerini her an sergilemeye meyilli öğrenciler olabiliyor.
      Ben çevremdeki herkes için böyle farklı yeteneklere sahip olma ihtimalini dusunuyorum ama hep altı bos çıkıyor :D Merak ediyorum;bu da öyle bir tercih gibi önemsiz birşey mi, yoksa sandığım kadar önemli mi?

Yükleniyor...