Gercek dost denen sey varmidir?

Bugün 8 yildir kardesim dedigim kisiyle kardesligimi bitirdim.. Hayatimda en cok güvendigim en cok sevdigin benim icin en deyerli insanla baglarimi kopardim..
kötü zamanlari beraber atlatigim her kötü zamaninda elinden tutuyum kiz son zamanlarda durduk yere küfretmeye cevap yazmamaya ters konusmaya buluscamiz yerlere gelmemeye basladi sonrada sen bana vakit ayirmiosun arkadaslarin seni deyistirdi demeye basladi.. Doru olani yaptim biliyorum ama doru olan seyin benim icin bu kadar kötü bir olay olmasi cok aci..
anladimki ben onun icin onun benim icin oldu kadar deyerli degilmisim..
dost denen sey varmidir?
insanlara ben simdi bidaha nasil dostum dicem?
neden insanlar bu kadar kötü kalpli?
bukadar kolaymiymis 8 yillik kardesliyi bozmak?

Güncellemeler:
14gün Güncel

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• dostluk aslinda vardir ama herkese ugramaz dostluk hani derler ya 100 tane arkadasim olacagina 1 tane dostum olsun dunyaya kafa tutarim diye dostlugu bilene ne guzeldir belki simdiye kadar 1000 tane arkadasim olmustur ama dost denebilecek 1 tane bile yoktur iclerinde bu devirde dostlugu bitiren sey para, ask, şan şöhret bunlar yuzunden dostluk bitmistir bu dostlugun bittigi anlamina gelmez

0|0
    0|0
    • 14gün

Bizim dostlugumuz kolay bitmez diye saniodum beraber bürsürü zorluk atlatmistik.. Öyle herkez genelde ask ugruna falan bitirir biz öyle konularda bile bozmadik dostlumuzu daha önce hic kavga etmezdik.. Biz birbirimize kardes demeden önce birbirimizi sevmioduk ve bu kiz bana dediki eskiden beni kiskaniomus sonra ben su aralar büyük bir degisim yasadim güzelestim oda cirkinlestibrnim hayatim yokuna girio onunki bizulio brn mutlulugumu onla paylastimda yazmiodu bile halbuki o mutlu oldunda ben en az onun kadar mutlu oluyodum bilmiyorum ama galiba maalesef kiskandi ve 8 yili kiskanclik ugruna böyle sildi ama onu asla aff etmicem ve o asla benim gibi bir dost tanimicak..

• 14gün

her insan kiskanir sanki sende hic kiskanclik yok barisip barismamak sana kalmis bir sey ama asla affetmicem diye buyuk konusma onune ne cikacagini bilemezsin belki onunda gecerli bir sebebi vardir peki bir konusmayi denesene onunla baktin olmadi kus kalmaya devam ama ne yaparsan yap buyuk konusma

• 14gün

Tabikide herkezde kiskanclik var ama ben onu asla kiskanmam onun mutlulugu güzelligi beni mutlu ediodu her seferinde..
      Büyük konusmiyorum maalesef cok kez o öyle sacma sapan davrandikca altdan aldim ve bidaha yapmamasini kendine gelmesini söyledim ama her seferinde hep beni suclu görio krndinde hic suc aramio ben suclu oldum yerleri kabul ederken o kendini hep hakli gördü.. Son defa ikaz ediyorum böyle yazma bidaha daha yazarsan seni silicem dedim yine yazdi orda bende ipler koptu tamamen zaten hep aynisini yapip morelim bozuktu ondan ama yinede öyle düsüniyorum diyor göya özür dilicek ama onu bile beceremio..

• inanmıyorum sen iyi olsanda karşı taraf menfaati için acımaz en ufak kusur bulduğunda siler atar.

0|0
    0|0
    • 14gün

Aynen öyleymis insan büyüdükce dünyanin ne kadar kötü bir yer oldunu anlio keske hic büyümeseydim hayatin yine toz pembe olmasini istiyorum..

• 13gün

Okuyorum daha türkcesini bilmiyorum yurt disinda okuyorumda ondan neden?

• 13gün

hangi ülkedesin?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...