Babam bana güvenmiyor ne yapabilirim?

Babamla aramız çok fazla açık. En ufak bir şeyde bile güvenmiyor. Örneğin okul çıkışı kursum var ve ben geç geleceğimi babama haber veriyorum ve bana "Sakın kursa kalıcam diye yalan söylüyor olma" diye telefonun diğer ucundan söyleniyor. Ve gerçekten de bunu hak edecek kadar bir şy yaşatmadım ona. Ama onun yapısı öyle. Her taşın altında bir şey oluyor. Sevgisini deseniz en sn 2-3 sene önce gördüysem görmüşümdür. Liseye geçtim geçeli bana karşı cidden bir yakınlığını göremedim. Ki ben de bir kız çocuğuyum. İlk aşkımın babam olmasını o kadar isterdim ki ama ben bir türlü onu seemiyorum. Babalığı cebine harçlık koyup test kitaplarını önüe düzmekle bağdaştırıyor. Oysa ki benim ondan istediğim tek şey biraz da olsa 'babam' olduğunu hissettirmesi. Ama bunu ondan alamıyorum. Ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Bir psikologla görüşmesini o kadar çok isterim ki. Ama psikoloğa bile deli doktoru gözüyle bakıyor. Bense internette denk geldiğim yazıları okuyarak anlaşmaya çalışıyorum ama işe yaramıyor. Ne yapmalıyım?

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• ailevi durumunu cok net bir sekilde bilemem ama benim tavsiyem hal ve hareketlerine dikkat ve cevrende yaptiklarini babana soyleyen biri vardir.

0|0
    0|0
  • Güvenini sarsacak birşey yapmışsındır

0|0
    0|0
    • 11gün

Bu durumu gerektirecek çok büyük bir şey yaşamadık. Fakat tabi ki de arada sırada bziim de bu anlaşmazlıklardan dolayı aramızda kavga çıkmıyor da değil.

• 11gün

nereden biliyorsun çocuk oldugunu da hemen okları benden tarafa çeviriyorsun. Peki benim babama güvenmem içi bir sebep yokken ben ona guvenbiliyorum o bunu neden başaramıyor?

• 11gün

Güvenmek için bir nedenin olsaydı karşındaki insan baban olmazdı zaten kardeşim

• Kötü bir durum ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim de annem öyle malesef söylediğine hiç şahit olmadım ama bunu fazlasıyla hissediyorum bana guvenmiyo ben 21 yaşimi doldurdum küçük de değilim ama hep kisitlamaya çalışıyo beni dayim var o da senin baban gibi hatta çok daha beter kızına demedigini birakmadi ve bana tabi

1|0
    0|0
    • 11gün

Benimkiler de her şeyimi kısıtlıyorlar. Doğum günümde bile dışarıya çıkma iznimi zor alıyorum. Okul çıkışı bir kahve içmeme bile izin vermiyorlar. Nasıl davranırım bilmiyorum.

• 11gün

Yaş kac

• 11gün

17yim

Yükleniyor...