Hocalarımla Konuşma Problemi Yaşıyorum Arkadaşlar :/ ?

12. sınıf öğrencisiyim bazı hocalarım nedense bana karşı ayrımcı davranıyorlar ben sorular sormaya aktif olmaya calısıyorum tabi sıkmadan herseyi dozunda yapmaya calısıyorum sessizim zararım yok kimseye ama beni görmezden geliyorlar soğuk davranıyorlar kimi zaman yüzüme tuhaf tuhaf bakıyorlar ister istemez kafama takılıyor ben kimseye kötü birsey yapmıyorum ama diğer arkadaşlarımla gayet güler yüzlü ve samimi şekilde konusuyorlar ve sadece bana yapıyorlar anlamıyorum artık gecen bir hocama sordum neden beni umursamıyorsunuz diye ne umursayacağım seni deyip gitmişti anlamıyorum ki onlarda öğrencileri bende gecen bir tanesine soru soruyorum anca zorumla cevaplıyorlar :/

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• bende anormal cekingendim mesela ve bni açmak yerine tam tersi cok ters ve sert konusurlardı korkuturlardı

0|0
    0|0
    • 10gün

sınıfta baska cekingen ögrencilerde var 1-2 tane hani bazen gidip onlarla sohbet edebiliyolar ama beni takan hiç yok gdo lu muyum neyim ben anlamadım ki

Erkekler Ne Diyor 2

• Benimde nedense her lafıma gülerler. Erotizme bağladıklarıda oluyor.

0|0
    0|0
  • Benim hocalarda böyleydi genelde çok laubali yırtık öğrencilerle sohbet etmeyi severler.

0|0
    0|0
    • 10gün

ben biraz sessizim ama espiriler yapıyorum gülmüyolar bile baskası bişey dese hemen gülerler :/

• 10gün

bana bayan hocalar yapıyo

• 10gün

Bu tarz hocaların ne yapmaya çalıştığını cidden anlamıyorum ama fazla takmamak gerek

Yükleniyor...