Fikirlerinize cok ıhtıyacım var :( ?

arkadaslar okb hastasıyım yanı takıntı ve ılerlemıs durumda. Akla mantıga gelmeycek seyler takıntım :(
gecmıs bazen aklıma gelıyor bunları nasıl yaptım dıyorum canım sıkılıyor. Hayata olumlu mutlu bakamıyorum.
gecmısı aklımdan nasıl sılerım ıcım vesvese dolu uyuyamıyorum bıle hıc ıyı degılım hıc
yazdıgım en az 10 tane ıntıhar mektubu var :( 2 kere asmayı denedım kendımı olmadı yapamadım :(
bu arada sevgılımın eskı sevgılısı takıntım kız evlendı hamıle hala takıntım
asırı kıskanclık var :(
önce boyle degıldım resmen gıttıkce kötü bırı oluyorum.
beynımı fıkrımı kötü dşüncelerden nasıl arındırırım :(
ıyı degılım ıyı olamıyorum psikolog demeyın yarıda bıraktım :(

Güncellemeler:
10gün arkaadaslar bildiginiz dualar varsa lütfen öyleyın bana yardım edın lütfen hıc ıyı degılım
10gün lütfen yarddım edın bosluktayım sankı
kötü düsünceler vesveseler benı benden aldı :(

0|0
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel kardeşim bu duruma düşmene sebep inanç zayıflığın olmasın. Hiç bu açıdan baktın mı konuya. Namaz ruhun besinidir, bir de bu şekilde dene bakalım hayatındaki değişikliği fark edersin.

0|0
    0|0
    • 10gün

inancım tam.
      her gece yataga gırınce saatlerce dua edıyorum gercekten
      Allahım bır kapı ac bır akıl fıkır ver ıcımdekı vesveselerden kurtulmama yardım et
      aklımı mantıgımı koru seytanana uymaktan koru dıyorm

• 10gün

Allah senden de razı olsun inşallah en kısa zamanda namaza başlar, rahata kavuşursun.

• 10gün

RICA ETSEM MESAJ ATAR MISIN
      BIRKAC SORUM VARDA

• Kendini mutlu edecek birini bul huzur bulacağin ya da kedine hedefler belirle sürekli bir şeylerle oyalan

0|0
    0|0
  • Psikologa gitmelisin

0|0
    0|0
  • bakma kimin umrundasın ki zaten?

0|0
    0|0
  • uplifers. com'a bir uğra derim. orada çok güzel makaleler bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • 10gün

tesekkur ederım :)

• 10gün

dini acilen bırak. din uyuşturucudan başka bir şey değildir. seni belli bir zamana kadar uyuyşturur. sana tavsiyem, söylediğim sitede kendi sorunlarınla iligili makalelelr oku. düzelirsin. kafan yerine gelir

• 10gün

baska önerin var mı

• Psilologa degil psikiyatriye git

0|0
    0|0
    • 10gün

ilaclar fayda etmedı
      psikologa yönlendırıldım olmadı yıne olmadı
      intihar edecektım annemın yemek hazır ellerını yıka gel bak börek actım sen seversın dedı ogun bır kez daha caresız hıssettım

• 10gün

nasıl tedavısı?
      kendıme beynıme fıkırlerıme engel olamıyorum sureklı dsgınık sacma sapan seyler dusunuyorum :(

• 10gün

Takip etsene beni mesaj atamiyorum sana

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl pskolog demeleyelim ya? Kendi kendini iyilestirmeye gücün yetseydi iyilesirdin zaten. Git adam gibi doktoruna. Benim aşırı takıntılı arkadaşım var. Normalde ben baskın bir karakterim ama ona hep alttan alıyorum. Eşi hiç beğenmeyecegim bir tip ama kaç kere kiskandi. Kac kere kizdim kustum. Ozur diledi anlamaya calistim barıştim ama su an hiiic samimi degilim. Buz gibi oldum artik ayni problemleri yasamaktan. Nesemi dusuruyor resmen. Asagiya cekiyor etrafındakileri iyi de davransan.. o yuzden DOKTORAAA GIT.

0|0
    0|0
    • 10gün

haklısın.
      derdımı yanacak destek olacak bır tek arkadasım yok :(

• Bende herşeye takılır oldum en küçük şeye ve onu saatlerce düşündüğüm oluyor aklımda ve aklımdan uzaklaştırmak için kendimi ikna edici sozleri tekrar ediyorum bu beni çok yıpratıyor henüz piskoloğa gitmedim hastalık genetikmiş ve annemdede var o ilaç kullanmış ama ben ilaç kullanmadan belki düzelirim diye düşünüyorum ama duygularımı kontrol edemiyorum çok zorlanıyorum bir şeye takılıncada o günüm mahvoluyor derslerin aksıyor zamanım gidiyor ve takıldığım şeyler hep aynı keşke boyle bir hastalık hiç olmasaydı dua edebilirsin içten gelen bir dua yararı olur ben bunaldığımda falan hep yapıyorum faydasıda oluyor keşke hiçbişiye takılmayan biri olabildem hayat daha güzel olurdu seninki daha da ilerlemiş ama aslında bu bir yandan sende de bitebilir umutsuzluğa sürüklenme senin gibi bir sürü insan var benimiö gibi senin yazını okuyunca yalnız olmadığımı hissettim

0|0
    0|0
    • 10gün

anlatsam belkı de oturur aglarsın
      dusundukce daha da cıldırıyorum
      kafamda hep kotu senaryolar kotu fıkırler hıc olumlu mantıklı bakamıyorum
      canımdan vazgececk kadar ılerdedı
      aklımı dengemı durusumu kaybetmek uzereyım gercekten hıcc ıyı degılım
      bu takıntılar kotu dusunceler yuzunden bır tane bıle arkadasım yok
      yanlız kalınca elıme ya ıpı alıyorum ya kemerı ya da ılacları resmen kendımı beynımde ödürmüş gıbıyım kendımden nefret edıyorum
      benlıgımı kaybettim
      kendıme takıntılarıma engel olamıyorum :(

• Tedavi olmadan iyileşemezsin yalnız. Bol bol dua oku, dua et, namaz kıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...