Kezban mısınız? Hiç kezban etiketi yediniz mi?

Kezban mısınız? Hiç kezban etiketi yediniz mi?

0|0
18|5

Kızlar Ne Diyor 18

• Yemedim

0|1
    0|0
  • Evet ve evet. Tam bir kezbanım.

0|0
    0|0
  • yemedim aksine hep iltifat aliyorum

0|0
    0|1
  • Burada bir kız bana demişti Nicki Minajı beğenmediğimi söylediğim için 😄 tam olarak ne anlamda kullanıyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • Türk kızları kezban derken fazla genelleme yapmıyormusunuz sanki. eminim ki sevgiliniz olmuştur. Defalarca yabancı kız bulmak zor olmuyor mu? ya da bulabiliyor musunuz? ya da şöyle soruyim yabancı kızlar "kezban olmayan " size bakıyor mu cidden? Ve son olarak Türkiye de o kadar güzel kızlar var kii siz batı özentisi ve ön yargilarini derisi olarak kullanan mahluklar bunu goremiyirsunuz. Evde kalırsınız siz😂

0|0
    0|0
  • yemedim

0|0
    0|0
  • kime göre, neye göre:)
    hakaret etmek isteyen kezban diyor. la kardeşim git anlamını öğren sonra kezban de.

0|0
    0|0
  • Abim her gun kezban diyor

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta hayır ama sanalda evet.

0|0
    0|0
  • kezbanım

0|0
    0|0
  • Değiliz çok şükür

0|0
    0|0
  • Kezban degilim

0|0
    0|0
  • yemedim

0|0
    0|0
  • Yedim

0|0
    0|0
  • Allah ima şükür Kezban değilim.

0|0
    0|0
  • değilim yemişimdir

0|0
    0|0
  • Kezban etiketi yemedim. Ama umurumda da değil. Kuru gürültü yapanlar ile işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki her kız surkeli kezban diye etiketleniyor. Ben gülüp geciyorum bunu yapanların hepsi keko çünkü 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Lan ne kadar çok birbirinizi aşağılamayı birkere de insan gibi davranın birbirinize neyi alıp veremiyorsunuz yok kezbanmış yok kekomuş

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayın diyolarda benim hayatina yüzlerce kiz girdi cikti ben hic birbirinden farkli huylu bir Türk kızı gormedim ki mk

0|0
    1|0
  • Tüm Türk kızları kezbandır

0|0
    3|0
  • Türk kızları kezban

0|0
    3|0
  • Türk kızlarının hemen hemen hepsi Kezban zaten bıyıklı mahluklar

0|2
    3|0
Yükleniyor...