Türkiyeden nefret eden var mı benim gibi?

Bu ülke ne kadar rezil bir ülkedir ya. Baştan aşağı pislik ve rezaletle dolu bir ülkede yaşamak gerçekten insan için onur kırıcı. Türkiye vatandaşı olduğum için o kadar utanıyorum ki. Son birkaç aydır neredeyse her gün kadın cinayetleri ve tecavüzleri, küçücük çocuklara yapılan tacizler, tecavüzler ve öldürülmeleri. Arkadaşlarıyla dolaşıp oyunlar oynayacak yaşta olan küçücük bir çocuk önce tecavüze uğruyor ardından vahşice öldürülüyor. O kadar rezil ve aşağılık insanlar var ki bu ülkede. Toplumca ahlak seviyemiz yerlerde. Sokakta iki insan öpüşse veya bir kadın açık bir elbise giyse hemen aile yapısını bozuyor diye saldırıya uğruyorlar, fakat sokaklar ana avrat küfreden hanzolarla ve gerinip gerinip yere tüküren heriflerle dolu. Ekonomimiz yerlerde, türk parası neredeyse değersiz, ülke tamamiyle mülteci kampına döndü ama cahil ve yobaz millet eskişehirden istanbula hızlı tren yapıldı diye şükür namazları kılıyor. İnsanlar o kadar aptal ve cahil ki başkanlık sisteminin ne olduğunu bilmeden kör kütük destekliyorlar. Bir röportajda adamın teki"başkanlık sistemi nedir bilmem ama efendimiz ne derse doğrudur" diyor ya rezilliğe bakın. O kadar vahşi ve saldırgan bir millet olmuşuz ki twitter da "emir ver başkanım cihat yapalım" hashtagi var. Gelişmiş dünya ülkelerinin kıl kadar umurlarında değiliz ama aptal millet elalemin türkiyeden korktuğunu sanıp ona buna ayar verdiğimizi düşünüyorlar. Türk halkı artık vahşi, sapık ve ağızlarından salyalar saçan insanlara dönmüş. Kimsede temizlik ahlakı yok otobüsler leş gibi ter kokuyor. Ama hala aptal halkımız kendilerini zeki, dürüst ve temiz sanıyor. İş yerlerinde kadınlarla erkekler el sıkışmıyor tenleri birbirine değmesin diye. Şimdiden" beğenmiyorsan hadi ordan git" dediğinizi duyuyorum ama emin olun en ufak bir gitme şansım olsa, en ufağından bile olsa pılımı pırtımı toplar, sevdiklerim gelmese bile yalnız başıma giderim. Ama gidemiyorum işte. Bunları yazdım çünkü sizin de fikirlerimi görüp yorum yazmanızı istedim.

0|0
7|14

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben yurt disinda yasadigim Halde Ülkemle GURUR DUYUYORUM cakma TÜRK seni ;) NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

4|1
    0|2
  • Doğru söze ne denir ben yurtdışında yaşıyorum o kadar çok seviyorum ki memleketimi anlatamıyorum ama dön dönemde inan bana iyiki orda yaşamıyor diyorum

0|0
    1|0
  • Zamanla düzeliyo bizim sorunumuz toplum herkes bireysel yaşadığı taktirde daha güzel olacak

0|0
    0|0
  • Seviyorumm ❤

0|0
    0|1
  • Yabancı ülkelerde böyle olaylar olmuyor mu zannediyorsun? Onlar mutlu mesut geçiniyor mu zannediyorsun? Her birey gibi her ülkenin de kendince sorunları vardır. Önemli olan bu sorunların üstesinden gelebilmektir.

1|1
    0|0
  • al bendende o kadar

0|1
    1|0
  • Finlandiya'da doğsaydım keşke

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dikkat çekme çabanı anlıyorum. Bence de sen fazla kalma bu ülkede gidebilirsin. Dünyanın her yerinde bu olaylar olmakta. Tecavüz, cinayet , v. b şeyler. Hatta refah seviyesi yüksek İsviçre tecavüz oranında dünya 1. cisidir. Tabi gönül ister ki hiç olmasın hiç yaşanmasın. Ama 75 milyon insanında hepsi melek değil ki be kardeş. İdam hadım denince olmasın gelmesin diyen adamlat tecavüzler tacizler arttı diyor. Ayrıca temizlik imandan gelir temiz dolaşmayan insanlarda imanını sorgulasın. Guslünü abdestini eksik etmesin. Kokusunu deaodorantını sıksın. İlk önce halkı ve milleti kötülemeden önce bir kendine bak acaba ben ne kadar yapıyorum ne kadar yaşıyorum diye sorgula eminim kendini sorgularsan başkalarına b*k atmayı bırakacaksın.

1|0
    0|0
  • Haklısın bu yüzden ülkenden nefret etmende senin nasıl bir soysuz olduğunu gösterir sen ülkenden nefret etmek için bahane mi arıyordun yoksa cidden canını sıkan durumlar mı var? ben müslümanlardan nefret ediyorum mesela her haltı yerler beni dışlarlar iş yerinde dışlanırım her türlü pisliği onlar yapar ama Müslümanlığa sonsuz saygım var bunu anlamayacak ve tepki gösterecek kadar aptalsın vatansızın namusu olmaz namussuz vatansız gelecek olmaz evet şimdi topla git hadi pılını pırtını millet beş kuruşsuz dünyayı geziyor sende onlardan ol

1|0
    0|1
  • Bütün tespitlerine katılıyorum fakat ülkeden gitmek istiyorum kısmı hariç. Bu kolaylik bence burada mücadele etmek gerekir. Mesela Orhan Pamuk'dan örnek vereyim. Nobel ödüllü bir yazar olabilir ama bu ülkede olan bitenlere bu ülkede mücadele etmeyip başka ülkelerden ara sıra duyar kasinca güç samimi gelmiyor insana

1|0
    0|0
  • git baska ulkede yasa o zaman sen parmagin yaralandi diye kesip atiyomusun?

2|0
    0|1
  • Sevgili kardeşim; ülkemizde son dönemlerde olup biten hiç bir şeyi tasvip etmemekle beraber bu anlattiklarinin sadece Turkiyeye ozgu bir sey olmadigini belirtmek isterim. Eger Avrupa yi Amerikayi bu konuda ornek gosteriyorsan yanlis yaparsin ki emin ol onlarinda benzer ya da bizde hic yasanmayacak seylerle karsi karsiyalardir. Dunyanin gidisati bana gore senin ulken icin dusunduklerinden daha kotu. Umarim hayat ne kadar kotu olursa olsun sen iyi bir gelecek yaratirsin kendine...

0|0
    0|1
  • Ucak bileti için para biriktir. Vizesiz ülkelerden birine çek git. Türk olmadığın gibi cesurda değilsin.

1|0
    0|1
  • en güçlü 35 ordu arasında 8. sıradayız ama dediklerin doğru körü körüne bağlanmak zarar da nerdee insanlar işin hiç o tarafını düşünmüyor ne olur ne çıkar anca vur de vuralım öl de ölelim

0|0
    0|0
  • Ulkemi seviyorum.

2|0
    0|1
  • baştaki domuz ve diğerleri de koyun. böyle bir sürüden mutlu olamam. onları görmezden gelerek çok rahat ve endişesiz yaşıyorum. sen de dene. gündemi falan takip etme. kafan çok rahatlayacak.

0|0
    1|0
  • bizim ülkenin Aklı fikri cinsellik hırsızlık

0|0
    2|0
    • 8gün

hirsizlik mi yapyorsun

• 8gün

bu tür haberler heryerde var ben almanyada yasiyorum burada haberler en fazla 20dk hep türkiyyeyi kötülemekle geciyor.. almanyada hirsizlik cok kendi ülkelerinde ne olup bittigini söylemezler gizlerler

• 8gün

artık gerçekten çok fazla olmaya başladı. her ülkede olur ama bizim ülkemizde son zamanlarda çok kötü şeyler oluyor. telefon dolandırıcılıgi çok fazla. almanya hangi şehir? kuzenim var orda birdr türk kanalları izlemiyormusunuz

• Ben ülkeden değil. Kadınlarından nefret ediyorum

0|0
    1|0
  • Ben Azerbaycanliyim orda yasamadigimcin bir sey soylemem istersen Azerbaycanda yasaya bilirsin gelmek istersen tabii ki

0|0
    1|0
  • 🖐🏼

0|0
    1|0
  • Bugün hep aynı şeyi yazan kişi sensin galiba. Hep farklı bir hesap açıp aynı şeyleri yazıp neyin peşindesin ki? Git o zaman seni tutan mı var. Git özgürlükler ülkesine. Ay a git marsa git. Cehennemin dibine kadar git

0|0
    0|0
Yükleniyor...