Beyler Veya Bayanlar; Bu Sıraya Kadar Yakışıklılığınızın, Veya Güzelliğinizin Bir Faydasını Gördünüz Mü?

Kıvanç Tatlıtuğ bile vakti zamanın birinde; bir filmin galasında konuşurken, dış güzelliğinin pek bir faydasını görmediğini, kendinide pek yakışıklı bulmadığını söylemişti. Kimileri bunu mütevazilik olarak anlasada, kıvanç tatlıtuğ bu durumu; yakışıklılıkta neymiş diye, gala sonrası röportajındada netliğe ve de gerçekliğe kavuşturmuştu sözleriyle... Peki siz; Allah vergisi dış görünüşünüzü, bu sıraya kadar olumlu yöne doğru kullanıp çektiğiniz hiç oldu mu?

• Hayır, pek bir faydasını görmedim.
    85% (11)86% (6)85% (17)Oy Ver
  • Evet, oldukça işime yaradı.
    15% (2)14% (1)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır, pek bir faydasını görmedim.

0|1
    0|0
    • 13gün

Evet oylamaya yansımış olarak gözüküyor. Aynen bu kavramlar bencede çok göreceli şeyler bende bir faydasını göremedim pek.

Erkekler Ne Diyor 3

• Açıkçası görüp göremeyeceğim fayda pek umurumun kenarında değil; zaten dış görünüme tamah edenlere hep üzülmüşümdür.

Sahip olunanların farkındalığın ötesindeki aciz beklentilere acırım ben; sahip olunanlar size zaman içinde getirileri olacaktır veya olmayacaktır, onlara bel bağlamak ve de beklenti içinde olmak ''küçüklüktür'.

1|1
    0|0
  • dostum maddi olarak kıvanç şu an sahip olduğu her şeyi dış görünüşe borçlu. eğer dış görüşünü düzgün olmasaydı best model seçilmesiydi şu an sahip olduğu şeylerin hangisine sahip olabilcekti? yani dış görünüş hayatın her yerinde önemli yüzün senin kimliğindir o da bolca faydasını gördü yakisikliliginin

0|0
    0|1
    • 13gün

Kardeş bir ara öyle beyan etmişti televizyon kanallarında onu söylüyorum bu arada ben niye göremiyorum bende yakışıklı boylu poslu ve de sempatik bir adamım ama keşke çirkin şansım olsaydı diyorum.

• Önce yakışıklı mısın diye bir sorsana 😒

1|1
    0|0
    • 13gün

Önemli olan özgüven kardeşim varsa elbette ki yakışıklısındır yani ve yaşın 23 müş kişisel bakımına bir genç olarak zaten elbette ki önem veriyorsundur geriside önemli değil zaten pek bayanlar yakışıklı değil bakımlı erkek isterler yanlarında daha çok.

Yükleniyor...