Eşimi işten çıkardılar?

Arkadaşlar eşimi işten çıkardılar yine of ya girdiği her iş böyle oluyor. Çok üzülüyoruz. Bir de 2 yaşında oğlumuz var ev kira. Kader bir gülmedi bize 😐😕

Nedir bir işten çıkmamanın formülü üstelik eşim çok çalışkan baş kaldıran biri de değil. Mesleği var ama ancak işçi olarak iş bulabiliyoruz.

Ne yapsak nerelere başvursak bütün tadım kaçtı çok üzülüyorum 😞

0|0
5|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben tam 8,5 ay issiz kaldim. İki gun once asla yapmam dedigim ise basladim bankadayim sozde sektoru birakacaktim olmuyor esinin meslegi ne?

0|0
    0|0
    • 12gün

Muhasebe canım

• 12gün

Ay hemcinsim sandım kusura bakma

• 12gün

Sorun yok :) genelde buyuk firmalarda ariyorlar muhasebeci sabretmekten baska careniz yok. Allahim size yardimci olsun

• Hayat çok zor... ALLAH eşine hayırlı bir iş versin, devamlı helal lokma yiyebileceğiniz.

1|0
    0|0
  • formülü o işyerinde ihtiyaç duyulan kişi olmak

0|0
    0|0
  • Sende çalışabilirsin

0|0
    0|0
    • 12gün

Eşim istemiyor ikna edemedim 😕

• ben yalvardım yine cıkarmadılar ustune 1000 kişiye işten cıkarmıstı firmA

0|0
    0|0
  • Zor valla heryere müracaat etsin istersen özelden konuşalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• durup dururken mi işten çıkarılıyor kendine mesleğine uygun iş baksın int sitesinden Allah yardımcınız olsun umarım iyi bir iş bulur

0|0
    0|0
    • 12gün

Durup dururken başta alıyorlar sonra bize daha tecrübeli eleman lazım diyorlar 😕

• 12gün

ozaman vasıfsız eleman olarak girecek bir yere kardeşim yani herkes her işte iyi olamaz

• 12gün

ya da mesleğinin üzerinden araştıracak geçici bir işe girsede vazgeçmicek int birçok iş ilanları var cv güncellesin sürekli ilaki bir kapı açılır

• Üzülme kardeşim genelde patronlar çok çalışsada saf birini değil anasının gözünü seviyolar her işte iyi olanı istiyolar atak çalışkan samimi ağzı iyi laf birini seviyolar öyle olmak gerekiyor patron yalakları her daim önde gider

0|0
    0|0
  • Mesleği ve tahsili nedir ayrıca başvurduğu sektörler

0|0
    0|0
    • 12gün

Mesleği muhasebe ama bulamıyor o yüzden oto fabrikalarına işçi olarak başvuru yapıyor

• 12gün

Kendi branşı olmadığı için olabilir. İlan sitelerine baktınız mı acaba muhasebe departmanı için

• kariyer elaman. net bunun gbi birçok site bulunmakta cv sini guncellesin dönüş sağlarlar aynı zamanda kendiside branşına göre seçebilir

0|0
    0|0
  • canım çokça dua et Allaha ve istersen eger dua önerebilirim okuman için

0|0
    0|0
Yükleniyor...