Son gelişmelerden sonra Suriyelileri salma vakti gelmedi mi?

AB kafasına göre muzakere oylayıp dondurdu artık bu arapları ustlerine salma vakti gelmedi mi? Sözde savaş magdurlari son yilda 200bin it dogurdu kimse bana polyannacılık oynamasın.
He bitirmeden
Türk olmak zordur, dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur, Türklerle savaşmak zorunda kalırsın"

Güncellemeler:
7gün ##

7|0
21|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizim gençlerimiz bunların ulkesinde savasip sehit dusuyor bunlarda burada karilarini dudukleyip dogurtup duruyorlar baska bisey bildikleri yok defolup gitsinler

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Üremeleri en sinirimi bozan şey. Üremeyin kardeşim. Kesinlikle vakti geldi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Türkiyeye sevişmeye gelmisler ama haklılar çoğalmaları lazım ki akp seçmeni artsın.

1|2
    2|0
  • Bir insana İt demek ne kadar doğru.
    "Arap" diyerek dışlıyorsunuz. Yeri geldimi özgürlükçü barışçıl ve çağdaş... Irkçılık yapmanız çok üzücü.
    Bu olay yakın zaman da Türkiye de de yaşanacak gibi gözüküyor. Ki bunun temellerini atmaya ve infaal yapmaya çalışıyorlarda.
    Umarım bunu başaramazlar. Kaldı ki başarırlarsa burdan da kaçacak göçecek çok insan olur..
    Türk leri Irklarından dolayı aşağılayanlara nasıl davranıyorsak aynısını tüm ırklar için yapmalısınız. Erkeklerin o savaş yerini bırakıp gelmelerini bende savunmuyorum tabiki.

1|0
    1|1
    • 7gün

Evet hayvana bile hakaret savastan kacan bir ırk'a ben saygı duymam Onlarında sözde müslümanlar falan inanclarında yok boyle bisey o yuzden haklisin 200 bin it degil p. i. c demem lazım köpek daha vasıf sahibi.

• bir s. ktirip gidemediler buraya fantezi yapmaya gelmişler zaten

3|1
    0|0
  • Nefret ediyorum şunlardan nefret domuzlar v
    Benim askerim onun vatanında şehit oluyor o burda çocuk yapıyor allahın belaları

0|1
    0|0
  • Aslında devlet kaçak göçleri saman altından desteklemeli..

1|0
    0|0
  • pıtır pıtır doğuruyorlar vallaha

0|1
    0|0
  • "Türk olmak zordur, dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur, Türklerle savaşmak zorunda kalırsın"
    bu söz alıntı mı, çok etkileyici.

1|0
    0|0
  • arapları üstlerine salma çok yanlış insanlık dışı bir cümle ama evet kapıları açma zamanı geldi

0|0
    0|0
    • 8gün

darbe gerçekleşseydi bizde öyle olabilirdik

• 7gün

Hakaret etme kıza harun abi sakin :/

• 7gün

kendine gel kimi kimin ülkesinden kovuyorsun arap türk kürt değil çocuk çocuk senden az günahı olan çocuk

• ben hiç istemedim gelmlerini benim rıskımı yedirene de yiyene de hakkımı helal etmiyorum haram zıkkım olsun!

0|0
    0|0
  • Salalım gitsin. Birazda onlar başa çıkmaya çalışsınlar

0|0
    0|0
  • onları en baştan almayacaktik ülkeye. Kıralar yükseldi. öğrenciler evsiz kaldı bu araplar yüzünden

0|0
    0|0
  • önceden nereye baksam sen vardin şimdi Suriyeli

0|0
    0|0
  • Allahın cezaları

0|0
    0|0
  • Aynen duygularima tercüman olmussun

0|0
    0|0
  • Erdoganda öyle diyodu

0|0
    0|0
  • Geldi

0|0
    0|0
  • Gelmemiş demekki

0|0
    0|0
  • Geldii

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gitmeliler

0|0
    0|0
  • Çok iyi yazmışsın eline sağlık sonuna kadar katılıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...