Namazı tembihleyen öğretmn sayısı yılbaşı ağacı süslemeyi öğreten öğretmen sayısını geçtiğinde mi gelecek kurtulacaktır?

çok hoşuma giden bir sözdü. sizin bu konudaki fikirleriniz nelerdir arkadaşlar?

0|0
4|14

Kızlar Ne Diyor 4

• Namaz kılmayı tembih etti diye herkes namaz mı kılıyor ya da ağaç süsleyin dedi diye herkes yılbaşı ağacı mı süslüyor?

1|0
    0|0
  • benim de çok hoşuma giden bir söz yalnız burdakilerin çoğu bu sözden anlamaz kendini bilmeyen neyi bilir ki

0|0
    0|1
  • Ne alaka? Saçma.

0|1
    0|0
  • Ahahaha bağnaz köpekler

0|2
    3|2
    • 13gün

namaz dinin direğidir

Erkekler Ne Diyor 14

• Biraz sığ bir söz. Anlamı ve de verdiği mesaj küçük kalmış. Mesele sadece namaz olsaydı kolaydı. Namaz kıldığı halde rospu çocukluğu yapan milyonlarca müslüman vatandaşımızın bize verdiği zararı ne yapacağız?

0|0
    0|0
  • Tam tersi olduğu zaman gelecek kurtulacak. Öğretmenin görevi namazı mı tembihlemek anasını satayım

1|0
    0|0
  • yaşım 31 ben ilk okul ve orta okulda din derslerinde namaz kılar dua ezberlerdik şimdi din dersi yük gibi geliyor insanlara dinimiz yerine batı kültürü öğretmek başka bir güzel geliyor bazı insanlara ama bunu da bilin ki azınlıktır bunlar işinin bilincinde olan öğretmenler de var saçmalayan da...

0|0
    0|0
  • Din ile ülke kurtarilmiyor.

0|0
    0|0
  • öğretmen ikisini de bırakıp dersini anlattığı zaman, öğrencilere şiddet ve bağırmadan vazgeçtiği zaman düzelir

0|0
    0|0
  • Namaz tembihlenmez , birinin namaz kılmasını istiyorsan onu sizinle namaza davet edersiniz. Namazı tembihliyenler neredeyse darbe yapıyordu. Namaz kılanı da kılmayıp yılbaşı ağacı süslemeyii öğretenlerde sokaklarda vatan savunuyordu.

0|0
    0|0
  • kılan toplumlara bak görmüyor musun ne haldeler?

1|0
    0|0
  • Evet kurtulacak 😁

0|0
    0|0
  • Hım IQ seviyesi gene 90 civarlarında iyi hatırlattın yıl başı da yaklaşıyor ben çamı indireyim

0|0
    0|0
  • Zaten öyle ki.

0|0
    0|0
  • Burada namaz kılmaktan çok o ahlakı vermek önemli hocam yoksa hem namaz kılıp hem calan da var

0|0
    0|0
  • Gelecek yok olmaya dogru ilerlerken nasil bir kurtulus beklenebilirki.

0|0
    0|0
  • doğru bir söz

0|0
    0|1
  • Saçma

0|1
    0|0
Yükleniyor...