Siz de insanların gereksiz ve acımasız ön yargılarından herşeyi yanlış anlamalarından sıkılmadınız mı?

Bugün otobüste ayaktaydım ağzına kadar doluydu. deri ceketim var ve kalın giyinmiştim kaba da bir sakalım var haliyle. millet bana dik dik bakmaya başladı yüzüme bakarak ne düşündüler anlamadım. Kaptan bir yerde ani fren sıktı önümde kız vardı istemeden üstüne düşüyodum bir anda. Kıza da nolduysa esip gürledi beni tacizcilikle suçladı millete beni resmen rezil etti ne diceğimi şaşırdım. Ani fren sıktı ben hiç bişey yapmadım kafayı mı yediniz dememe rağmen kimse bana inanmadı herkesin gözünde haksız yere fortçu çıktım. Bu nasıl bir saçmalık ya?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Malesef kadın hakları diye diye abarta abarta bu hale geldik gecenki cinsel istismar duzenlemesindede söyledim cezaevinde oynak kızların sonradan ailesine durumu kivirmasindan dolayı istismar cezasından yatan birsürü insan var yazık günah bu insanlar yaralama cinayet gibi suclardanda yatmiyo s. keyim böyle kadın haklarını

0|0
    0|0
    • 11gün

Sıkıldım artık yeter ya valla. Her boku yanlış anlamalarından insanları dış görünüşüne giyimine göre yargılamalarından

Yükleniyor...